שתף קטע נבחר

הנשים והבדיחות: ברלוסקוני, נתניהו והעיתונאים

ראשי הממשלות נשאלו על הנשים שלהם. נתניהו הציע: "אולי נחליף בינינו עיתונות", ברלוקסוני עקץ את הכתבים: "אני רואה שגם אצלכם יש מרעילי בארות", וסיפר את משל העכבר

מסיבת עיתונאים עם סילביו ברלוסקוני לא יכולה להיגמר בלי כמה הערות עסיסיות וצחוקים. מעבר למסכת הדברים המדינית והכלכלית השגרתית, הסיפורים שמסביב לנשים שבחייהם של ראשי הממשלות, תפסו חלק מדבריהם של נתניהו וברלוסקוני לפנות ערב (יום ג') בירושלים.

 

זה התחיל כאשר עיתונאי איטלקי אשר שאל את ראש ממשלתו "מה הרפלקס שעולה בך כשאתה שומע את המילה רעיה?". ברלוסקוני בחר להתעלם באלגנטיות מהשאלה תוך שהוא מחליף מבטים מחוייכים עם נתניהו. ראש הממשלה הניף ידיים בביטול ואמר לברלוסקוני: "אולי כדאי שנחליף בינינו עיתונות".


ברלוסקוני ונתניהו. העכבר והכיור (צילום: AFP)

 

לשאלה לנתניהו באשר לפרסום הבוקר ב"ידיעות אחרונות", על כך ששרה נתניהו טירפדה לכאורה את מינויו של אלון פנקס לשגריר באו"ם, התנדב הפעם ברלוסקוני לענות. הוא ענה בחביבות צינית: "אני רואה שגם אצלכם יש מרעילי בארות".

 

הכתבת המדינית של ערוץ 1, איילה חסון, ביקשה מברלוסקוני: "מכיוון שאתה כבר התייחסת לשאלה, אז אולי אתה יכול לתרום מניסיונך העשיר לראש ממשלת ישראל?".

 ברלוסקוני הרים את הכפפה באופן חלקי, תוך שהוא מתחמק מתשובה באמצעות בדיחה.

 

הוא סיפר על אדם ועכבר שנפגשו במטבח כדי לדון בסוגיית הלחות שמתחת לכיור, "ואז האדם אמר לעכבר: מכיוון שאתה פה, בוא נדון בעכברים במטבח ולא בלחות", אמר, כדי להבהיר שאין בכוונתו להתייחס לשערוריות שנקשרו בשמו - החל ממערכות יחסים עם נערות בנות 18, מסיבות חשק עם ראש ממשלת צ'כיה לשעבר בווילה, ידידות עם נערת ליווי וגירושים מתוקשרים ועתירי ממון מרעייתו האחרונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
תרם מניסיונו? ברלוסקוני ונתניהו, היום
צילום: AFP
מומלצים