שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "הזהרתי מסודמי, אך הילדים קיבלו ממתקים"
  נער בן 15 מבני עי"ש, שהיה הראשון להתלונן נגד האחים סודמי, סיפר ל-ynet איך היכו אותו האחים לאחר שהבינו כי הוא יודע על מעשיהם עם ילדים. לדבריו, "אלה שלא הלכו למשטרה - עשו טעות". משפחת קלנטרוב שבה לבני עי"ש - אך לא לאותו בית

  "שניהם הרביצו לי. ואני והורי היינו בתחנת המשטרה, שם התלוננתי על המכות וסיפרתי שאני מכיר ילדים שעברו מעשים מגונים על ידם". כך סיפר אמש (יום ד') ל-ynet נער בן 15 מהיישוב בני עי"ש, שהיה הראשון להתלונן נגד התאומים נאור ואדיר סודמי, שיואשמו בקרוב ברצח הילד לאון קלנטרוב בן השבע, בחודש שעבר ביישוב הקטן בשפלה הדרומית. לדבריו, האחים היכו אותו לאחר שהבינו כי הוא יודע על מעשים מגונים שביצע בילדים.

   

  הרצח בבני עי"ש - עדכונים אחרונים ב-ynet:  

   

  בתשובה לשאלה מהם אותם מעשים מגונים שקיומם נודע לו, השיב הנער: "אחד הראה את איבר מינו לשני. יותר מזה אני לא יודע". הוא הוסיף כי לפי הידוע לו, הפעם האחרונה בה בוצעו מעשים כאלה הייתה בחג הסוכות. לדבריו, הוא ניסה להזהיר ילדים ביישוב מהקשר עם האחים, אבל אלו לא נענו לו, בין היתר משום ש"קיבלו ממתקים ומשחקים בפלייסטיישין של האחים, אז היה להם נעים".

   

  עוד הוא מוסיף, כי התנכלויות האחים כלפיו לא פסקו גם לאחר שהתלונן נגדם במשטרה. "הם נחקרו", הוא מספר, "ובגלל זה הם זרקו שלוש פעמים בלילה אבנים לתוך חלון חדר השינה שלי. אבל אני לא מפחד. אני חושב שכל אלו שלא הלכו למשטרה כי פחדו - עשו טעות".

   

  "איך הם לא הרגישו שהכניסו ילד לביתם?"

  בינתיים, החליטה משפחת קלנטרוב לחזור לישוב, לאחר שתם חודש האבל אותו עשו בבית משפחתם באשדוד. המשפחה החליטה לשכור את שירותיו של עורך-דין, לצורך הגשת תביעה אזרחית נגד משפחת סודמי. "איך יכול להיות ששני הנחשים של המשפחה הזו רצחו ילד הכניסו את גופתו לביתם, והם לא הרגישו", אומר האב ארתור. "מה, הם גרים בבית עם עשרה מפלסים? קשה לנו להאמין".

  האב סירב למסור פרטים נוספים לגבי מהות תביעת הנזיקין שבכוונתם להגיש.

   

  בני המשפחה אמנם חוזרים ליישוב בו נרצח בנם. אולם לא לבית בו גרו קודם לכן. ראש המועצה, מרק בסין, אומר כי ניתן סיוע למשפחה בשכירת בית אחר, "כדי למנוע מהם כאב נוסף בשהותם בבית בו גידלו את בנם היקר. כמו כן, המשפחה מקבלת סיוע נפשי ורווחתי צמוד".

   

  אם המשפחה, אנה, שבה כבר לעבודתה. האב ארתור, מאידך, אינו מסכים לעבוד עוד במקום בו עבד קודם לטרגדיה שפקדה את המשפחה, בו עבדו בשבתות. הוא מקווה למצא עבודה חדשה בימים הקרובים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  האחים סודמי בהארכת מעצר
  צילום: רועי עידן
  לאון קלנטרוב
  מומלצים