שתף קטע נבחר

סדרתי: בן 16, במעצר בית, פרץ לממן דלק לרכב

הנער השוהה במעצר בית בצפת, חשוד כי ניצל את הלילות האחרונים כדי להתגנב מהבית, לפרוץ בתי עסק - והכל כדי לממן דלק לנסיעה במכונית למרות שכלל אין לו רישיון. לשוטרים הסביר: אני פשוט אוהב לנהוג

נער בן 16 נעצר הלילה (יום ד') בצפת בחשד שפרץ לבתי עסק בעיר כדי לממן נסיעה במכונית - למרות העובדה שמעולם לא הוציא רישיון. ואם אין די בכך, החשוד הצעיר אף הפר את מעצר הבית בו הוא שוהה בצפת בגין עבירות דומות שביצע בעירו, קריית מלאכי.

 

בחקירת המשטרה התברר כי הנער חשוד בלפחות חמישה מקרים של פריצה לבתי עסק וכלי רכב בעיר בשבועות האחרונים. בכל המקרים הוא נטל כסף במזומן - עמו רכש דלק למכוניתה של אחותו, אותה נהג "לקחת לסיבוב" בשעות הלילה המאוחרות, כשבני הבית נמו את שנתם.

 

"הוא היה ממתין לשעות הלילה המאוחרות בהן אחותו וגיסו ישנו ונטל את רכבם ללא רשות. הוא תדלק אותו, ונסע בו ברחובות צפת להנאתו", סיפר רב פקד רן אופיר, מפקד משטרת צפת, "חשוב להדגיש כי לנער כמובן אין רישיון נהיגה, ובחקירתו הוא קושר עצמו לביצוע העבירות המיוחסות וטוען להגנתו, כי 'הגניבות נועדו לממן דלק לרכב בשל אהבתו לנהיגה'".

 

לאחר מעצרו גילו חוקרי המשטרה כי הנער, תושב קריית מלאכי, שוהה בצפת בשלושת השבועות

האחרונים בעקבות החלטת בית המשפט לשלוח אותו למעצר בית הרחק מעיר מגוריו. זאת, בשל חשדות לביצוע עבירות דומות של התפרצויות ונהיגה ללא רישיון.

 

הבוקר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של הנער בבית משפט השלום בצפת. במקביל צפוייה להימשך חקירתו, וייבדק חשד כי היה מעורב במקרי פריצה נוספים שאירעו בעיר בתקופה האחרונה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים