שתף קטע נבחר

רן ארז ימשיך להנהיג את ארגון המורים

הבחירות הוכרעו למעשה כשהמועמד דודי פרידמן הפסיד במחוז הבית שלו, בשרון. "אני קורא לחברי המועצה להציג אלטרנטיבה לרן ארז ודרכו, התשתית תישא פרי בבחירות הבאות"

13 שנה - והספירה נמשכת. יושב ראש ארגון המורים העל-יסודיים, רן ארז, ימשיך בתפקידו. כך הוכרע למעשה אתמול, באמצע הליך הבחירות בארגון, כאשר המועמד היריב, דודי פרידמן מכפר-סבא, הפסיד בבחירות המחוזיות בשרון.

 

"אני גאה על המאבק שניהלנו אני וחבריי לשינוי פני הארגון", אמר פרידמן. "אני קורא לחברי המועצה שיבחרו להציג אלטרנטיבה לרן ארז ודרכו. אני מאמין שהשתית שיצרנו לארגון המורים חזקה, מכובדת ותישא פירות בבחירות הבאות".

 

הבחירות בארגון המורים נערכות בשלושה שלבים - בשלב הראשון נבחרים מורים נציגים בית ספריים והשלב השני, שהוכרע אתמול הוא זה שבו נבחרים נציגים מחוזיים. ארז זכה בשרון, ולכן מועמדותו של פרידמן ירדה מהפרק עוד לפני השלב הארצי. בלשב זה אין מועמד מוביל אחר מלבדו שיקרא תיגר על כהונתו הארוכה של היו"ר.

 

במהלך הבחירות הסוערות התלוננו לא אחת מורים מטעם "רוח חדשה", המתנגד לארז, על פסילת מועמדיהם בטענות שונות. השיא היה שלשום, כאשר עלה לדין משמעתי אחד המועמדים הבולטים ב'רוח חדשה', מורה בשם שמולי בינג.

 הוא  כתב מכתב בו תקף את המפקח על הבחירות שמינה בית דין לענייני עבודה - השופט בדימוס, דן ארבל. לאחר שמכתב זה בטעות הגיע למפקח ארבל, הוחלט לזמן את בינג לשימוע בבית דין חברים.

 

עוד לפני הבחירות, ארז טען ש"גויס מועמד צעיר, יפה תואר ובעל לשון חלקלקה למטרה אחת ויחידה: החלפתי בראשות הארגון וסלילת הדרך לרפורמת 'אופק חדש'". כעת, יחזרו במשרד החינוך לדיונים מול ארז על הרפורמה במערכת החינוך, דיונים שהופסקו באופן זמני בשל הבחירות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רן ארז. ממשיך להנהיג
צילום: גיל יוחנן
דודי פרידמן. הפסד ביתי
צילום: אלעד גרשגורן
מומלצים