שתף קטע נבחר

מעטפה עם אקדח צעצוע נשלחה לשר בני בגין

בשיחה עם ynet הבהיר השר כי המעטפה לא הגיעה לידיו, ושמר על קור רוח לנוכח הדברים: "לא צריך לקחת ברצינות כל קשקוש". גורמים בכנסת עדכנו את המשטרה בפרטי האירוע

מתיחת פורים או איומים? בכנסת התקבלה בימים האחרונים מעטפה ובה אקדח צעצוע, שהייתה מיועדת לשר בני בגין - כך אישרו אחר הצהריים (יום ג') גורמים במשכן.

 

בשיחה עם ynet אמר השר כי המעטפה לא הגיעה לידיו, ושמר על קור רוח. "שמעתי על כך. אני יודע שפורים מתקרב. המעטפה לא הגיעה ללשכתי. צריך לקחת ברצינות כל קשקוש? אני נשמע לך מוטרד? אני לא מתעסק עם זה בכלל. מי שרוצה להתעסק שיתעסק".

 

גורמים בכנסת אמרו כי המשטרה עודכנה בנושא, אך סירבו לתת תגובה רשמית לדברים. "הכנסת אינה מתייחסת לנושאי ביטחוניים". משטרת ירושלים הודיעה כי הנהלת הכנסת הגישה תלונה על המעטפה. המשטרה פתחה בחקירה.  

 

רק אתמול הופסקה חלוקת הדואר ברחבי הארץ, בעקבות שתי מעטפות נפץ שהתגלו במגדל העמק. בסניפי דואר רבים נתלתה מודעה מאולתרת בזו הלשון: "לקהל לקוחותינו, בשלב הזה לא יימסרו דברי דואר עקב בעיה ביטחונית".

 

בעקבות האירוע הזה שלח ממלא מקום קצין הכנסת, יוסי גריף, מכתב לחברי הכנסת ובו כתב: "יחידת משמר הכנסת העלתה את רמת הבדיקה במעטפות המגיעות לכנסת. אבקש את תשומת ליבכם בעת קבלת דברי דואר בביתכם, אנא גלו עירנות ודווחו מיד בכל קבלת מעטפה חשודה, לתחנת המשטרה הקרובה או ללשכת קצין הכנסת". 

 

Read this article in English

 

 

בהכנת הידיעה השתתפה אפרת וייס
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השר בני בגין (ארכיון)
צילום: עדי ששתיאל
מומלצים