שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הלחץ עזר - פס ההפרדה הוסר

  כאשר פרסמנו לפני שבועות ספורים את סרט הוידאו, המתעד הפרדה קשיחה בין שני מסלולים באזור צומת ירקון, אשר מהווה סכנה ברורה לרוכבי דו-גלגלי, הגיבו במע"צ באופן לאקוני. לפני ימים אחדים החליטו לעשות מעשה, ולהסיר את המפגע

  כנראה שבחברה הלאומית לדרכים, מע"צ החדשה, החליטו בכל זאת כי הפרדה קשיחה ומוגבהת בין שני נתיבי נסיעה, שאינה מסומנת ולא עומדת בשום קריטריון מוקדם, עשויה להוות סכנה ברורה לרוכבי דו-גלגלי. עובדה - למרות שבעבר טענו כי אין כל בעיה עם ההפרדה הנתיבית בצומת ירקון, זו שגרמה לטענתנו לתאונות מיותרות, החליטו להסיר אותה לחלוטין. אנחנו מציעים לכם לצפות בסרטון הראשון שצולם לפני ימים אחדים, ובזה ששלחנו למע"צ לפני שבועות ספורים. מצאו את ההבדלים.

   

  נתקלתם במפגעים נוספים? דווחו למישל: safewheels@y-i.co.il

   

   

  וכתבת הוידאו שחשפה את המפגע:

   

   

  כיצד הגיבו לכך בעבר בחברה הלאומית לדרכים? "המפרדה הגמישה המתוארת בכתבתכם אושרה על ידי כלל הגורמים, בהם משרד התחבורה, משטרת ישראל והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. הצורך בהצבת המפרדה התעורר בעקבות נהיגה מסוכנת של נהגים רבים שנהגו לעקוף את המכוניות בנתיב הנסיעה לפונים ימינה ולהשתלב בפתאומיות תוך סיכון חיי אדם".

   

  וכל שנותר לנו הוא להודות לאחראי בחברה, שהחליט כי התשובה הזו אינה יכולה להיחשב כמספקת בשום הקשר - בעיקר לא כשמדובר בחיי אדם. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  פס ההפרדה - הוסר לבסוף
  צילום: רותם פלדנר , ירון ברנר
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים