שתף קטע נבחר

האב שילדיו נפגעו ממוקש נחקר: "למה רק אותי?"

אביהם של דניאל ועמית יובל, שנפצעו בחודש שעבר ממוקש ברמת-הגולן, שואל מדוע חוקרים אותו ולא את אלו שאחראים לכך שבמקום לא היו גדרות ושילוט

בזמן ששני ילדיו מנותחים פעם אחר פעם בבית החולים, לאחר שנפצעו קשה ובינוני במהלך טיול של שבת ממוקש ברמת-הגולן, זומן גיא יובל לחקירה תחת אזהרה במשטרה. "במקום לחקור את מי שלא שם גדר ושילוט חוקרים אותי", הוא אמר הערב (יום ג') ל-ynet.

 

המקרה אירע ב-6 בפברואר, כשמשפחת יובל מרמת-השרון יצאה לטייל בגולן, לאחר השלגים שירדו במקום כמה ימים קודם לכן. לדבריהם, הם נכנסו

 למקום שלא היה מגודר ולא היו בו סימני אזהרה. דניאל בן ה-11 שעלה על המוקש נפצע קשה, אחותו עמית בת ה-12 נפצעה בינוני.

 

יובל כבר נחקר בעבר במשטרת קצרין בעקבות פציעת ילדיו בשדה המוקשים בצפון הרמה. "אז, לפני שהילד נכנס לניתוח, הם שלחו שוטר שלקח אותי לחקירה במשטרת קצרין. חקרו אותי במשך שעתיים". אתמול, מספר האב, הוא זומן שוב לחקירה הפעם במשטרת גלילות.

 

"אני כל הזמן רוצה לדעת מה קורה עם החקירה נגד אלו שהיו צריכים לדאוג שבמקום יהיו גדרות ושילוט", הוא אמר. "כל הזמן אני שואל מה קורה עם זה והתשובה שאני מקבל זה שאותי הם מזמינים לחקירה. אני רוצה תשובות למה לא היו גדרות ושילוט והתשובה היא חקירה שלי באזהרה?".

 

יובל סבור כי יש כאן נסיון טיוח. "התחושה קשה וגם יש אכזבה. מה שקורה שהרשויות מכסות זו על זו. למה בכלל חוקרים אותי במקום את האחראים?", הוא אמר.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיא יובל ובנו דניאל בבית החולים. ארכיון
צילום: אבישג שאר-ישוב
מומלצים