שתף קטע נבחר

מנהלת התלוננה נגד מורים: מגדפים אותי ברשת

המתלוננת, מנהלת באחד מבתי הספר באזור תל-אביב, אמרה ל-ynet: "כתיבה אנונימית שהחמירה והתלהמה בתוכן, בכמות ובתפוצה, פגעה בי ובמדיניות החינוך שלי. כאשר מתרחשת פגיעה שאיך דרך להפסיקה, הדרך היחידה היא במסגרת החוק"

הסכסוך בין המורים למנהלת הגיע עד תחנת המשטרה: מנהלת בבית ספר באזור תל-אביב הגישה תלונה במשטרה, נגד מורים שלטענתה מגדפים אותה ברשת האינטרנט. לטענתה, המורים כתבו כי היא "מטילה אימים ומשליטה טרור על המורים", "מסלפת רישומי תלמידים" ופוגעת בתדמית של המקום.

 

המנהלת מונתה לתפקידה לפני כארבע שנים. היא ביצעה כמה שינויים בסגל בית הספר, שכללו החלפת חלק מהמורים וצירוף מורים חדשים. כמו כן, המנהלת החליפה חלק ניכר ממגמות הלימוד, מה שלא מצא חן בעיני קבוצת המורים הוותיקים. הם התלוננו באופן אנונימי למשרד החינוך, וטענו בין היתר לאי סדרים בניהול בית הספר מצידה של המנהלת, ולהיעדר טוהר בחינות.

 

ל-ynet נודע, כי המנהלת מסרה למשטרה מי להערכתה עומד מאחורי הפרסומים. לצד התלונה, הגישה המנהלת לחוקרים את כל החומר שפורסם נגדה ברשת. עוד נודע, כי חומר החקירה הועבר לפני כמה ימים לבחינת יועצת משפטית של המשטרה, שמלווה את החקירה. המורים טרם הוזמנו לחקירה ולא הוזהרו בנושא על-ידי השוטרים.

 

גורמים המקורבים למנהלת, ציינו כי היא חשה "פגועה מאוד על העוול שנגרם לה". בשיחה עם ynet, הסבירה המנהלת את הצעד החריף בו נקטה: "לאחר זמן רב, בהיסוסים רבים ובעצה אחת עם הרשויות, כשלא יכולתי להקל ראש כאדם פרטי וכמחנכת, הוגשה התלונה במשטרה. כתיבה אנונימית שהחמירה והתלהמה בתוכן, בכמות ובתפוצה, פגעה בי ובמדיניות החינוך שלי. כאשר מתרחשת פגיעה שאיך דרך להפסיקה, הדרך היחידה היא במסגרת החוק. על אף זאת ולמרות שישנם חשודים לא מיקמתי חשד בידי המשטרה".

 

במשרד החינוך העדיפו שלא להתייחס לדבר הגשת התלונה. דובר מחוז תל אביב במשרד, אבי קצובר, אמר: "משרד החינוך טרם סיים את בדיקותיו בכל הקשור לבית-הספר המדובר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לא הצביעה על החשודים. אילוסטרציה
צילום: ablestock
מומלצים