שתף קטע נבחר

הגיע לבקו"ם להתגייס - ונעצר בחשד שתקף שוטר

צעיר מראשון-לציון הגיע לבסיס תל-השומר יחד עם אביו, אך לאחר שהש.ג סירב לתת לאב להיכנס - תקפו השניים שוטרים. את "הלילה הראשון בלי אמא" הוא בילה עם אבא במעצר

במקום להתגייס - בילה צעיר בן 18 מראשון-לציון את הלילה (יום ד') במעצר יחד עם אביו, בחשד שתקפו שוטרים בבסיס תל-השומר. בית המשפט השלום בתל-אביב שחרר את האב והבן בתנאים מגבילים.

 

הצעיר הגיע אתמול עם אביו, בן ה-55, לשער בלשכת הגיוס בתל-השומר. האב דרש להיכנס לבסיס יחד עם בנו, אך הש.ג הסביר לאב כי קרובי משפחה אינם יכולים להיכנס לשטח הבסיס הצבאי.

 

האב הסביר לש.ג, כי הוא רוצה לנסות ולפתור עם מפקדי הבקו"ם הבעיה שנוצרה לבנו, על רקע השיבוץ ליחידה אליה מיועד הבן. אך הש.ג חזר על הנהלים, לפיהם אסור לקרובי משפחה להיכנס לשטח הבסיס. בתגובה האב התפרע ותקף את החייל שניצב בכניסה לבסיס. החייל, שנחבל קלות וטופל במקום, הזעיק שוטרים. 

 

השוטרים שהגיעו למקום הותקפו אף הם, לפי החשד, על-ידי

 האב והבן הזועמים, שגם גידפו וקיללו אותם, לעיני עוברים ושבים. במהלך הנסיון לעצור את השניים, הם התנגדו למעצר ואף ניסו לברוח מהשוטרים, שנאלצו להפעיל נגדם כוח.

 

בסופו של דבר, העבירו השניים את הלילה בתחנת המעצר במשטרת מסובים. לאב ולבן אין עבר פלילי. עורך דינם של השניים, ירון שבס, מסר בתגובה: "מרשי נכנס לבסיס, ומי שהתחיל בתגרה הוא החייל שעצר אותם ודחף את האבא לגרם מדרגות. האב והבן נכנסו למשרדו של מפקד הבסיס, ובשלב זה נכנסו לחדר שוטרים שהכו אותם ועצרו אותם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אין כניסה להורים. בסיס תל-השומר, ארכיון
צילום ירון ברנר
עו"ד שבס. "הש.ג דחף את האבא"
צילום: עו"ד ירון שבס
מומלצים