שתף קטע נבחר

סימנו אותו? נפרץ בית ראש העיר גבעתיים

ראובן בן-שחר מצא את ביתו מבולגן, ונגנבו ממנו פריטים יקרי ערך. המשטרה חוקרת חשד שהפורצים חיפשו מסמכים עירוניים. בן-שחר: "אני לא מתכוון להירתע, אמשיך בעשייה"

מה חיפשו הפורצים בביתו של ראש העיר גבעתיים? אלמונים פרצו אתמול (ד') לביתו של ראש העיר גבעתיים ראובן בן-שחר, וגנבו רכוש רב ויקר ערך. במשטרה מעריכים כי הפורצים סימנו את דירתו של בן-שחר, משום שהוא מתגורר בבניין משותף במרכז העיר, ויתר הדירות לא נפרצו.

 

ראש העיר ובני משפחתו שהו באותה שעה מחוץ לעיר, וכאשר שבו לביתם לקראת הערב, גילו את הבית הפוך לגמרי, ואת דלת הפלדלת פתוחה עם סימני פריצה עליה. בן-שחר מיהר להזעיק את המשטרה, שהגיעה למקום ופתחה בחקירה.

 

חוקרי מרחב דן - ובהם אנשי הזיהוי הפלילי - בדקו במשך שעות את הבית הפרוץ וגבו עדות מראש העיר. עד כה לא נעצרו חשודים במעשה, אם כי כל הכיוונים - לרבות ניסיון לגנוב מסמכים עירוניים - נחקרים. ל-ynet נודע כי מהר מאוד התברר שמהדירה נגנב רכוש בשווי כספי גדול.

 

לפני כחודשיים הגיש מנכ"ל העירייה היוצא, קובי ילוביץ', תלונה במשטרה בעקבות איומים אנונימיים שהופנו נגד בן-שחר 

 ונגד בכירים נוספים בעירייה באתר באינטרנט. עם זאת, מאז נבחר לתפקיד בנובמבר 2008, לא נרשמו מעשים חריגים או איומים נגדו. 

 

ראש העיר אמר בשיחה עם ynet כי בכל מקרה, אין בכוונתו להירתע. "המקרה חמור מאוד, ואני מעדיף שלא להתייחס לשאלה האם יש קשר בין האיומים למקרה הזה. למרות שאין לי אינדיקציה ברורה לגבי זהות הפורצים, אני לא מתכוון להירתע ואמשיך בעשייה העירונית החשובה בה התחלתי", דברי בן-שחר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ראובן בן שחר. אמשיך בעשייה
צילום: ראובן קפוצ'ינסקי
מומלצים