שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אחים בדם

  ימים ה', ב'-ד'

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  חואנה שומעת את לאוראנו מודה שאלמה היא בתו. חואנה מגלה לאלמה. אלמה הנסערת מתעמתת עם ארחנטינה. לאוראנו מגלה שבני סוסה רכשו את שטר השעבוד של האחוזה ובכוונתו לחסל את כולם.

   

  אלמה כועסת על אמה ועוזבת את הבית. ארחנטינה מגלה לה שהיא שילמה לסלסטינו. אנדי פוחדת שלאוראנו יהרוג אותה. איסבל מחליטה לעבור ניתוח. לאוראנו מתכנן לביים התאבדות כדי להרוג אח"כ את משפחת סוסה.

   

  לאוראנו אומר לאלמה שאינו מתחרט על יחסו אליה. לאו מספר לארחנטינה שלאוראנו סיפר לו שאלמה היא בתו. בנחמין מבטיח לאיסבל שלא יפריע לה עוד ומסרב לציית ללאוראנו. לאוראנו הורג אותו ונמלט.

   

  לאוראנו רואה את לאו ומצליח להתחמק. אנדי המומה כשאנסו מספר לה שהוא רוצה לרכוב לבד ביבשת על האופנוע. אליסה וסלבדור "עוזרים" לארחנטינה ולאלמה להיפגש. סגונדו ואיסבל מתחתנים. המשטרה תופסת את לאוראנו.

   

  לאוראנו נשלח לכלא. סגונדו קונה בית על החוף ועובר לשם עם איסבל אחרי חתונתם. אנסו חוזר לפני הזמן מנסיעתו. חואנה מעלה את עצמה באש. אלמה ולאו מתחתנים. רוקה סוסה ג'וניור נולד. (פרק אחרון)

   

  בפרקים הקודמים

   

  איסבל בורחת, אך מחליקה לבור ומאבדת את ההכרה. סגונדו עובר עינויים בצריף נטוש. אנסו בטוח שאנדי לא רוצה קשר אתו. אלמה מוצאת את איסבל ויש סיכוי שהיא התעוורה. אנסו חוטף את בנחמין והוא מגלה היכן סגונדו.

   

  לאוראנו שומע שאיסבל עיוורת ולא מחסל את סגונדו. איסבל מסכימה לשוב הביתה. היא לא יודעת שאנסו ולאו שחררו את סגונדו. לאוראנו נשבע על קברו של רוקה לחסל את כל צאצאיו. איסבל מודיעה לסגונדו שהקשר ביניהם תם.

   

  סגונדו מנסה לשכנע את איסבל להיפגש בהיחבא, חואנה תופסת אותם יחד. לאוראנו עוקב אחר ארחנטינה שנפגשת עם אליסה. הוא מתייצב בפני אליסה. אנסו ולאו משיגים את שטר השעבוד של האחוזה של לאוראנו.

   

  לאוראנו כופה על אליסה לבוא אתו לאחוזה. אליסה מנסה לברוח אך נתפסת. היא מודיעה לאחים על הסכנה. לאו יורה בידו של לאוראנו רגע לפני שזה מחסל את אמו. לאוראנו המום לגלות שלאו חי.

   

  לאו כמעט הורג את לאוראנו, אך זה מגלה לו שהוא אביה של אלמה. לאו נותן לארחנטינה 24 שעות לספר זאת לבתה. לאוראנו מתכנן להטמין פצצה שתחסל את כל בני סוסה. ארחנטינה חוטפת התקף כשהיא מנסה לספר לאלמה מיהו אביה.

   

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם! 

  פורסם לראשונה 06/04/2010 13:36

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים