שתף קטע נבחר

חשד: שוטר מסר פרטים אישיים בתמורה לשוחד

שני אזרחים, אחד מהם מוכר בענף הבנייה, נעצרו בחשד ששיחדו שוטר בתחנת גלילות. בתמורה קיבלו פרטים אישיים של אזרחים שהיו חייבים להם כסף, ואחר כך סחטו אותם באיומים

אחרי פרשת השוחד בפרויקט הולילנד בירושלים, המסתמנת כגדולה מסוגה בתולדות המדינה, מתרגשת עלינו פרשה נוספת, קטנה בהרבה בהיקפה - הפעם, במרינה בהרצליה.

 

המחלקה לחקירות שוטרים עצרה שוטר בדרגת רב-סמל מתקדם, האחראי על אזור הרצליה פיתוח והמרינה, בחשד שמסר בתמורה לשוחד פרטים ממסופים משטרתיים אודות אזרחים החייבים כספים לצורך סחיטה ואיומים. נוסף עליו, נעצרו שני אזרחים, בעלי יאכטות במעגן, החשודים בביצוע השוחד. כולם חשודים במתן שוחד, קבלת שוחד, קשירת קשר לביצוע עבירה ובהפרת אמונים.


"משהו פה לא מסתדר". המרינה בהרצליה (צילום: צביקה טישלר)

 

מעצרו של השוטר והחשדות החמורים המיוחסים לו היכו בתדהמה את חבריו לתחנת גלילות. "משהו פה לא מסתדר", אמר ל-ynet אחד הקצינים המשרתים שם.

בבוקר יתבקש בית המשפט להאריך את מעצרם של שלושת החשודים, שנחקרו ממושכות.

 

חקירת הפרשה נמשכה קרוב לחצי שנה, ובמהלכה נעשה, ככל הנראה, שימוש גם בהאזנות סתר. סנגורם של שני האזרחים החשודים, עו"ד שרון נהרי, אמר הערב כי הם מכחישים כל קשר לחשדות נגדם. "הסיפור יתברר בבית המשפט, שם יוכח כי אין להם יד במעשים". לאזרחים שנעצרו, אחד מהם נחשב לדמות מוכרת בענף הבנייה, היכרות מוקדמת עם השוטר החשוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכאל קרמר
המרינה בהרצליה
צילום: מיכאל קרמר
"הסיפור יתברר בבית המשפט". עו"ד נהרי
צילום: עופר עמרם
מומלצים