שתף קטע נבחר

משחק ניווט: עוזרים למפות ואולי זוכים ב-iPhone

חברת Waze המפיצה תוכנת ניווט בחינם מציעה לכם לעזור ליצור את המפות ואולי לזכות בפרסים. בנוסף, יצאה גירסה ל-BlackBerry

ביום העצמאות הקרוב, ובמשך השבוע שאחריו תוכלו לזכות ב-iPod או iPhone פשוט על ידי נסיעה בכביש. חברת Waze המפיצה תוכנת ניווט חינמית מקיימת משחק מבוסס מפה, בעקבות מהלך דומה שביצעה בארצות הברית.

 

התוכנה זמינה למגוון מכשירי כף יד וסלולרים. במשחק יכולים להשתתף למשתמשים רשומים ובעלי גרסאות עדכניות. המפות של Waze יתמלאו בדגלונים ופטישים. על מנת לצבור נקודות יש צורך לנווט לנקודות על המפה ברכב - כאשר מגיעים לנקודה כזו, מקבלים את הנקודות (על פי הגדרות שיתפרסמו בבלוג החברה) והפטיש או הדגלון יעלמו.

 

כדי לזכות הנהג יצטרך להגיע לכמה שיותר נקודות שפוזרו לאורכה ולרוחבה של המפה מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.

 

המשחק יחל בערב החג וימשך 7 ימים. בכל יום יזכה הנהג שצבר הכי הרבה נקודות ב-iPod nano. בתום המשחק יוכתר האלוף שצבר הכי הרבה נקודות לאורך כל השבוע והוא יזכה במכשיר iPhone. שם הזוכה היומי יפורסם בבלוג החברה ובדיווחיה השוטפים ברשתות החברתיות.

 

תוכנת Waze מעדכנת את המפות, וכן את מצב התנועה על פי נהגים שמשתשמים בה ומחוברים לאינטרנט הסלולרי. המשחק מיועד לקדם את בין השאר מיפוי של אזורים שהמפות בהם פחות עדכניות.

 

גירסה ל-BlackBerry

בנוסף, לראשונה יוכלו גם משתמשי BlackBerry להשתמש ב-waze ולהשתתף במשחק. התמיכה בבלקברי תהיה עבור מכשירים מדגם 8900 ומעלה. את גרסת הבטא ניתן להוריד היישר מאתר החברה.

 

הגרסה המעודכנת למשתמשי בלקברי כמו גם לבעלי מכשירי אייפון, אנדרואיד ונוקיה כוללת יכולות חדשות ומשלבת עדכוהים גם דרך הרשתות החברתיות טוויטר, פייסבוק ופורסקוור.

 

בין התכונות הבולטות בגרסה החדשה: אפשרות לבחירת מס' מסלולים לכל יעד, למידת מסלולים מועדפים ליעדים קבועים, עדכון של חברי הקהילה בשינויי מצב הרוח ואף אפשרות ליצירת התקשרות אחד עם השני במטרה לקבל מידע על מצב התנועה באזור שבו נוסע חבר בקהילה.

 

בגירסת התוכנה החדשה ניתן גם להוריד את המפה במלואה למכשיר, מה שחוסך בשימוש בתעבורת הנתונים בגלישה סלולרית. למרות זאת, עדיין יש צורך בחבילת גלישה לשם קבלת עדכוני תנועה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים