שתף קטע נבחר

ריבלין עונה לתמי ארד: רון היה סמל, עכשיו שליט

בעקבות המאמר הזועם שפרסמה, בה קבלה רעייתו של הנווט הנעדר על ההתייחסות לבעלה תחת הכינוי "שאר הנעדרים", אמר יו"ר הכנסת כי ביקש להעלות את הנושא הכאוב על סדר היום הציבורי. ריבלין יזמן את ארד לפגישה בלשכתו

מגיב לזעם: יו"ר הכנסת, ראובן ריבלין, התייחס הבוקר (יום ה') לתגובתה החריפה של תמי ארד להחלטתו להקדיש הדלקת משואה בערב טקס יום העצמאות לגלעד שליט "ולשאר נעדרי צה"ל", ואמר כי הוא מבין ללבה וכאבה של ארד וכי בכוונתו להזמין אותה לפגישה בלשכתו.

 

במאמר שפרסמה ארד הבוקר בעיתון "כלכליסט" כתבה רעייתו של הנווט הנעדר: "במילותיו כיבד ריבלין את גלעד שליט ושאר נעדרי צה"ל ואני קיבלתי אגרוף בלב. השנה הודות ליו"ר הכנסת זכינו סוף סוף לשם הייחודי 'שאר'".

 

"איך לא הבנתי שרון שלי, אבא של יובל, רון ארד, האיש שאני נושאת כל חיי הבוגרים בליבי בכאב, יאבד את שמו וייטמן בחלקת השאר. איך לא הבנתי שאחרי 24 שנים פג תוקפו של רון כמו גם של יהודה כץ, צבי פלדמן, זכריה באומל, גיא חבר ומג'די חלבי", כתבה ארד.

 

ריבלין ציין בתגובתו כי ביקש "להעלות את הנושא הכאוב על סדר היום הציבורי ואת המחוייבות שלנו להחזיר את כל חיילי צה''ל הנעדרים הביתה. זאת, כדי שגורלו של שליט לא יהיה דומה לזה של רון".

 

"עד השנים האחרונות, רון ארד היה אות וסמל, אך כיום בכורח הנסיבות שליט גם הוא מסמל את הדאגה הקולקטיבית שלנו לשלומם של הנעדרים. הברירה במעמד זה היתה, להזכיר את שליט כסמל לכל נעדרי צה''ל או שלא להזכיר את הנושא כלל", ציין יו"ר הכנסת.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
להעלות הנושא לסדר היום. ריבלין
צילום: גיל יוחנן
ארד. פג תוקפו של רון
צילום: ורדי כהנא
מומלצים