שתף קטע נבחר

אישום: בן 21 חדר לחשבונות בנקים

פרקליטות ירושלים הגישה כתב אישום נגד אדם שלטענתה קיבל קובץ עם פרטי חשבונות בנק של אנשים מרחבי העולם וחדר לחשבונותיהם. במקרה אחד אף נעזר באחד מהם כדי לשלם קנס של 750 שקלים

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום כתב אישום לבית משפט השלום בעיר כנגד ניר עזרא, תושב מבוא ביתר, בן 21, המואשם כי חדר מספר פעמים לחשבונות בנק של אנשים מרחבי העולם.

 

מכתב האישום עולה כי עזרא היה בזמן ביצוע העבירות חייל בשירות סדיר בצה"ל, כאשר במקביל לשירותו הצבאי עסק בתיווך עסקאות המרת מטבע באינטרנט תוך שימוש באתרי אינטרנט שונים.

  

במסגרת עיסוקו, טוענת הפרקליטות, הכיר עזרא בן אדם אחר ממנו קיבל קובץ מחשב שהכיל מאגר נתונים של אנשים שונים ממספר רחב של מדינות. בין השאר הכיל הקובץ פרטי כרטיסי אשראי של אותם אנשים, מספרי חשבונות בנק וקודי גישה וססמאות לחשבונות אלו.

 

מכתב האישום עולה כי במספר מקרים נכנס עזרא לחשבונות בנק שונים שהיו ברשותו וניסה להעביר לחשבונו הפרטי כסף מאותם חשבונות. במקרה אחד אף הצליח ושילם קנס שקיבל בסך 750 מחשבון של אדם אחר. עזרא מואשם בקבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וכן בעבירות של חדירה לחומר מחשב וברישום מאגר מידע ושימוש בו.

 

לעזרא אין כרגע סנגור, והוא ייוצג על ידי הסנגוריה הציבורית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מואשם בחידרה לחשבונות. אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים