שתף קטע נבחר

ראש העיר חנה על המדרכה "באישור האופוזיציה"

מה עושה ראש העיר גבעתיים כשהוא לא מוצא חניה? פשוט מאוד, מתקשר לחברת אופוזיציה ומתמקם על המדרכה "באישורה המלא". העירייה: "הוא השאיר מרווח להולכי רגל"

האם לראש העיר מותר מה שאסור לתושבי גבעתיים? מכוניתו של ראש העיר, ראובן בן שחר, תועדה בסוף השבוע האחרון חונה על המדרכה בפינת הרחובות אילת ועברונה בעיר, בניגוד לחוק, כשהיא חוסמת חניה פרטית במשך 20 דקות.

 

ביום שישי האחרון הגיע ראש העיר לנאום בבריכה העירונית בשכונה בתחרות שחייה על שמה של הילדה טל עמרני ז"ל. עמרני, שהייתה שחיינית מצטיינת בהפועל גבעתיים, נפטרה ב-2006 ממחלת הסרטן בגיל 14.


"ראש העיר ישמח לשלם את הדו"ח", תגובת העירייה

 

מפאת עומס המגיעים לתחרות ומצוקת החניה שקיימת בשכונה ממילא, העמיד ראש העיר את מכונית הסיטרואן שלו על המדרכה וחסם את החניה הפרטית של חברת המועצה, איילה בירן, שהיא דווקא מן האופוזיציה בעירייה.

 

"מבחינתנו אין שום בעיה", אמרה בירן ל-ynet. "ראיתי אותו מחפש חניה שוב ושוב, והוא ביקש ממני לחסום אותי ואישרתי לו". לדבריה, "הוא הקפיד שלא לחסום את המעבר להולכי רגל".

 

מעיריית גבעתיים נמסר בתגובה כי "אם בעלת החניה תתלונן בפיקוח העירוני וזה ירשום לו דו"ח, ראש העיר ישמח לשלם את הדו"ח".

בעירייה לא הבינו מה הבעיה עם החניה: "כמו שרואים בצילום, ראש העיר לא חנה בנתיב נסיעה עם סימון של אדום לבן ואף השאיר מרווח להולכי רגל כמחויב בחוק".

 

בעיריית גבעתיים הוסיפו כי "מצער לראות שיש גורם פוליטי שמוכן להפוך אירוע לזכרה של ילדה חולת סרטן לניגוח פוליטי חסר מצפון. בכדי לא לפגוע באירוע מכיוון שראש העיר מלווה את מפעל ההנצחה של הילדה מזה תקופה ארוכה, הוא התקשר לחברת המועצה שגרה ממול וקיבל את אישורה המלא לחסום את חנייתה הפרטית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ביקש טובה וקיבל. ראובן בן שחר
צילום: ראובן קפוצ'ינסקי
מומלצים