שתף קטע נבחר

שרון ייפגש היום עם נתניהו כדי לגייסו לקמפיין

תומכי נתניהו בליכוד נפגשו אתמול עם שרון והציעו את עזרתם למטה הבחירות. לדבריהם, "יש כוונה שנתניהו יופיע בפעולות הסברתיות שונות ויביע את תמיכתו הגלויה בשרון"

יו"ר הליכוד, אריאל שרון, ייפגש הבוקר (יום ב') עם ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, כדי לבחון יחד את האפשרות שנתניהו יסייע לליכוד בקמפיין הבחירות.
תומכי נתניהו בליכוד, ובראשם חיים כהן, שעמד בראש הפורום למען בחירת נתניהו, נפגשו אתמול בצהריים עם שרון כדי להציע את עזרתם למטה. לדברי כהן, ישנה כוונה שנתניהו יופיע בפעולות הסברתיות שונות, בהן יביע את תמיכתו הגלויה בשרון ובליכוד. "ביבי זה הסברה", אמר.
לדברי עוזי כהן, מתומכי נתניהו, אנשי נתניהו באו להבהיר לשרון כי בפרסומים על יריבות בין אנשיהם לאנשי שרון אין ממש, וכי הם נחושים לסייע ככל שניתן לבחירת שרון. הוא ציין, כי הפגישה נועדה להפיג את המתח בין הצדדים, להזים את הפרסומים על מחלוקות ויריבויות מתמשכות ולתאם עמדות.
כהן מסר כי ישמש כראש המטה של שרון בבחירות, וכי הוא מקווה שפעילי נתניהו בשטח יקחו חלק פעיל ויגייסו את התשתית הקיימת למען בחירתו של יו"ר הליכוד.
גורם במחנה שרון מסר, כי הוא רואה חשיבות רבה בגיוס נתניהו לעבודת המטה. לדבריו, נתניהו יוכל לסייע לשרון בקבוצות כמו העולים והקולות הצפים, וידרבן אותם לצאת ביום הבחירות אל הקלפי. בשיחה של שרון עם ראשי המטות בשעות הבוקר, הוא הבהיר כי "המערכה תהיה קשה" וכי אחת הבעיות שעומדות בפני הליכוד היא אחוזי הצבעה נמוכים.

יש"ע בעד שרון

אנשי מועצת ישע שנפגשו אמש עם שרון הכריזו על תמיכתם בו בבחירות הקרובות. בישיבה הציגו אנשי יש"ע בפני שרון את דרישותיהם ממנו בנוגע לתהליך המדיני: בין השאר דרשו שלא יתקיים שום דיון בנושא הריבונות הישראלית בירושלים, לא תיפגע בשום צורה הריבונות הישראלית על בקעת הירדן, לא יידון בעתיד נושא החזרת פליטים ולא ייפגעו התנחלויות בעלות חשיבות ביטחונית קיומית למדינת ישראל.
עוד דרשו המתנחלים שלא יתנהל משא ומתן תחת אש ותתקיים מלחמת חורמה בטרור. בני כשריאל, יו"ר מועצת יש"ע, אמר ל-ynet: "התשובות ששרון סיפק הניחו את דעתנו. אין לנו ספק ששרון ישמור על הקווים האדומים שאנשי יש"ע עומדים עליהם מאז ומעולם. החלפתו של ברק היא בלתי נמנעת וכולנו כאיש אחד נתגייס למען מטרה זו".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דודו פריד
שרון. "נתניהו יכול לסייע עם קולות העולים", אמר גורם במחנהו
דודו פריד
צילום: דודו פריד
נתניהו. יביע את תמיכתו הגלויה בשרון?
צילום: דודו פריד
מומלצים