שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מודח "איידול": אני לא רק "ביג מייק"
  מייקל לינץ', שזכה בגלגל ההצלה, הוחזר ל"אמריקן איידול" והודח שוב, מספר בראיון ל-ynet על בחירותיו הקשות ("כמובן שהייתי רוצה להיות בלידת בתי") אבל לא מתחרט על הדרך שעשה. ומה הלאה? הוא כבר בחזרות לקראת סיבוב ההופעות

  מאז נינט בעונה הראשונה של "כוכב נולד" ועד קריסטל בתשיעית של "אמריקן איידול", לא נרשם ניצחון כל כך ברור וצפוי מראש, זמן רב כל כך לפני הגמר. היום, זה כבר נראה כמעט סופי ש"מאמא באוורסוקס" הולכת לנצח בעונה הנוכחית של "איידול".

   

  ועם זאת, בראיון ההדחה של מייקל לינץ', מסתבר שלקריסטל, או לצורך העניין לכל המתמודדים, אין באמת מושג מה חושבים עליהם מחוץ לאולפן, והם באמת לא יודעים מי יזכה.

   

  לינץ' מבצע את "This Woman's Work". "משהו ששווה להסתכל עליו"

   

  "אנחנו בבועה ואנחנו לא ממש רואים מה קורה בחוץ", מגלה לינץ' בראיון ההדחה שלו ל-ynet. "רק כשאנחנו הולכים לקנות בסוּפר אנחנו יוצאים מהבועה. זה נחמד כי זה משאיר אותך באיזשהו רף של ביטחון עצמי. אני לא בטוח שאני יודע באיזו תשומת לב מדובר, כשמדברים על קריסטל, וכרגע אני רק מקווה שזוהי תשומת לב טובה".

   

  לינץ' הוא המתמודד השני בהיסטוריית התוכנית שחווה שתי הדחות בעונה אחת. על פי החלטת הקהל המקורית, הוא היה צריך ללכת הביתה במקום התשיעי לפני כמה שבועות, אבל השופטים הצילו אותו, והוא זכה לכחודש נוסף בפריים טיים. המשותף ללינצ' ולמאט ג'יראד, שהוצל בעונה שעברה, הוא שאף אחד מהם לא הצליח בסופו של דבר להגיע ממש רחוק, כלומר, אל שלושת הגדולים של העונה.

   

  "אהבתי את הקונספט של 'לשיר כדי להינצל'", הוא נזכר בשבוע ההצלה שלו. "בשבילי כל שבוע זה היה כך, כי שום דבר לא מובטח מראש. ככה היה לי כל החיים. אני לא לוקח כלום כמובן מאליו. אבל כשהגעתי למקום הזה, באמת הרגשתי שאני שר בשביל לשנות את החיים שלי ואת עתיד המשפחה שלי. אני לא מופתע שהשופטים הצילו אותי, אני רק מודה להם על כך".

   

  בסופו של דבר , למרות שהשופטים אהבו אותך, לא הצלחת לנצח כי הקהל למעשה לא באמת תמך בך.

   

  "אני חושב שיש לזה שני צדדים. זה נהדר שהצופים בעצם בוחרים את המנצח, אבל זה גם תלוי במי המצביעים. אני חושב ש'גלגל ההצלה' מיועד יותר להדגיש את נכונות העבודה שלך, המקצועיות, מה שהם רואים בצורה קצת יותר מקצועית ולא מנקודת מבט רגילה של צופה בבית. זה סוג של להגיד לאמריקה 'תחשבו על זה שוב, האיש הזה באמת הראה לנו שהוא יכול להיות משהו ששווה להסתכל עליו".

   

  לאחר ההדחה ביקשת להעלות את אשתך והתינוקת לבמה. איך הרגשת?

   

  "כשהעליתי את אשתי לבמה הרגשתי שזה עזר לי להירגע ברגע הקשה הזה. אני שמח שאני זוכה להיות איש משפחה, ואני לא רואה את עצמי כשום דבר אחר פרט לזה. זה מה שאני וזה הסיפור שלי, וזה מה שאנשים ראו".

   

  אתה מאוד רגיש.

   

  "אני מזל תאומים, אז תמיד יש שני צדדים. יש לי אישיות מאוד קיצונית ואני זורם עם זה. לכולנו יש הרבה צדדים באישיות, ולמזלי נשארתי מספיק זמן בתוכנית כדי להראות כמה צדדים שלי ולא רק אחד. אני לא רק 'ביג מייק', אני גם מייק האבא והבעל והחבר. אני גם אוהב ספורט וגם רומנטיקן. אני גם אוהב שירי אהבה, זה מדבר לנשמה שלי".

   

  הדרך אל האושר

  החיבור של מייקל לינצ' למוזיקה נעשה באופן עקיף דרך טרגדיה משפחתית. בתיכון היה בנבחרת האתלטיקה של בית הספר וגם במגמת אמנויות במה. כשעבר לקולג' זנח את האמנות לטובת הספורט, אבל אז לקתה אמו בסרטן, ומייקל החליט לעזוב הכל כדי לחזור לפלורידה ולהיות איתה עד יום מותה.

   

  "אחרי שאמא שלי נפטרה נכנסתי ללופ של בלבול ואיבדתי את הדרך. עבדתי עם ילדים עם מוגבלויות כי זה מה שהרגשתי שיכול לעזור לי, וזאת היתה עבודה מדהימה. במקביל קניתי גיטרה והתחלתי לכתוב מוזיקה והצד הזה התחיל לגדול אצלי. זה משהו שתמיד היה בי, פשוט עד אותו זמן הייתי ממוקד יותר באתלטיקה".


  לינץ'. הכל בשביל המשפחה

   

  עכשיו, כשחלקו בתוכנית הסתיים, מייקל מבין שזה הזמן למנף את הקריירה ולהפוך לזמר מקצועי ממש. "אני חוזר ללוס אנג'לס בשלישי, אחרי זה טס לניו יורק, אני אפילו לא אספיק ללכת הביתה. זה בהחלט הזמן לנצל את ההזדמנות שראו אותי בטלוויזיה כל השבועות האלה, לטובת הקריירה שלי".

   

  יש לך כבר תוכניות ספציפיות או שעדיין מוקדם לכך?

   

  "אני עדיין ממוקד ב'איידול'. אנחנו מתחילים חזרות שוב ביום שלישי, יש גם חזרות לסיבוב ההופעות בתחילת יוני.

  יהיה כיף להיפגש עם כמה מהחברים שעזבו את עשרת הגדולים מוקדם. אחר כך אני מתכוון להתרכז באיסוף חומרים לאלבום. אני מניח שמטרת העל שלי היא להוציא אלבום טוב".

   

  במבט לאחור, ההקרבה שעשית, כולל לא להיות בלידת הבת שלך - היתה שווה את זה?

   

  "רק הזמן יכול להגיד אם זה באמת היה שווה או לא. אני חושב שזה בהחלט נתן למשפחה שלי ולי סיכוי טוב להצליח. כן, אני מרגיש שהקרבתי, וכמובן שהייתי רוצה להיות בלידה, אבל אני יודע שבאותו זמן עשיתי מה שהייתי צריך לעשות בשביל המשפחה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מודח "איידול": אני לא רק "ביג מייק""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  7 לילות
  מומלצים