שתף קטע נבחר

בריטניה: טבח הואשם ברצח אשתו במכת מחבת

השתמש בכלים שעמדו לרשותו. טבח תושב מחוז ארי באנגליה רצח את אשתו במכות מחבת, ולאחר מכן קנה פריזר והחביא בו את גופתה במשך כמעט שלוש שנים - כך התברר במשפט המתנהל כעת.

 

פיטר וולנר, בן 34 מהעיירה קובהם, כפר בהאשמתו ברצח, אך הודה בהריגת אשתו מלני בת ה-30, שנראתה לאחרונה באוגוסט 2006. עוד התברר במשפט כי וולנר סיפר למכריו שאשתו מתה בנסיבות טבעיות, ואף אירגן עבורה טקס אזכרה, שבו "כיכב" כד ובו אפר מפחמים של מנגל.

 

לדברי התובעת, וולנר הרג את אשתו, שמוצאה מדרום אפריקה, באמצעות לפחות מכה אחת מכוונת של מחבת ברזל כבדה. "לאחר מכן הזמין פריזר מחנות 'ארגוס', וכשהגיע המשלוח כעבור כמה ימים, הכניס את הגופה אליו. הוא סיפר לכל החברים, המשפחה, העמיתים לעבודה וכל מי ששאל אודותיה, כי מתה לפתע מהתפוצצות כלי דם המוח. בחודשים ובשנים שחלפו מאז, המשיך לספר מעשייה אחר מעשייה על נסיבות מותה".

 

"הוא שיחק את תפקיד האלמן האבל, ואף שכנע את המעסיק של אשתו לשלם לו את המשכורת האחרונה שלה, והשתמש בכרטיסי האשראי שלה", המשיכה התובעת.

 

כשהחליט לעבור מהדירה שבה התגוררו יחד, מכר את הפריזר, וניסה להיפטר מהגופה, שהכניס למכל פלסטיק גדול. אולם עובדי איסוף הזבל סירבו לפנות את המכל כי היה כבד מדי, פתחו אותו ומצאו את הגופה. בעקבות זאת נעצר. עד מהרה נשבר בחקירתו והודה כי חבט באשתו בעזרת המחבת במהלך ויכוח, אך הוסיף כי היה מדובר בהגנה עצמית, שכן היא תקפה ראשונה, באמצעות מערוך, ולאחר מכן דקרה אותו בירכו עם סכין סטייקים.

 

החקירה, עם זאת, העלתה כי הוא משקר. למעשה, טענה התובעת, החקירה העלתה כי האשה בכלל נרצחה כנראה בשנתה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים