שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: ביצע מעשים מגונים בתלמידיו במקוואות

  תושב אלעד, בן 33, סיפר בחקירתו כי נהג לנגוע בעשרות מתלמידיו ובילדים אחרים שבהם פגש בשלוש מקוואות בעיר. החוקרים אינם מצליחים להגיע לכל הילדים שהוטרדו כיוון שהקהילות החרדיות בהן הם חיים אינן משתפות פעולה

  מורה בן 33 מאלעד הודה כי ביצע מעשים מגונים בעשרות מתלמידיו ובילדים רבים שפגש במקוואות בעיר. החשוד, שהודה במעשיו, יובא היום (יום ה') לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח-תקווה. זו הפעם השנייה שהאיש מובא להארכת מעצר. 

   

  חקירת הפרשה החלה בשבוע שעבר בעקבות דיווח שהתקבל במשטרת ראש העין על חשש שאדם תוקף מינית ילדים באחת המקוואות בעיר החרדית. במהלך החקירה מסרו ילדים פרטים על האיש ובעקבות כך אותר המורה, העובד באחד מבתי הספר הפרטים של אחת הקהילות החרדיות בעיר.

   

  בחקירתו הודה המורה כי הוא נוהג לנגוע בתלמידי כיתה א' שאותם הוא מלמד, ונוהג להושיבם עליו לצורך גירוי מיני. המורה מסר שמות של תלמידים שנפלו קורבן למעשיו ואלה אותרו ונגבתה מהם עדות. מעדותם של הילדים עולה כי הם כלל לא הבינו שהמורה החביב מנצל את תמימותם לצרכיו המיניים.

   

  המורה סיפר כי נהג לבקר בשלוש מקוואות בעיר, בעיקר בימי שישי, ושם היה מבצע את המעשים בילדים בעת שאלה היו עירומים. החוקרים לא הצליחו להגיע לכל הילדים שבשמם נקב המורה כיוון שמדובר בקהילות חרדיות סגורות שלא מעוניינות לשתף פעולה עם המשטרה.

   

  "יש לי בעיה, אני נמשך לילדים", התוודה המורה בחקירתו. עוד התברר כי האיש נהג לבצע מעשים מגונים גם בילדיו אולם העדיף לתקוף ילדים של האחרים. ראש משרד החקירות במשטרת ראש העין, פקד שי גז, אמר: "החשוד הודה בחקירתו במספר רב של אירועים, לחלק הצלחנו להגיע ולחלק עדיין לא. הוא מודה בבעיה וסבור שהוא זקוק לטיפול רפואי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים