שתף קטע נבחר

החשודה ברצח שכנתה הורשעה בעבר באלימות

מעצרה של מזל בר-אושר, החשודה ברצח שכנתה ההרה טלי עטר, הוארך ב-10 ימים. התובע המשטרתי אמר בדיון כי היא הורשעה לפני שש שנים בעבירת אלימות - וסנגורה טען מנגד: היא הותקפה בידי המנוחה והתגוננה

"אני מצטערת, מצטערת מאוד על מה שקרה, אין לי מילים להסביר זאת". כך אמרה בצהריים (יום ב') בבית המשפט מזל בר-אושר, החשודה ברצח שכנתה ההרה טלי עטר באשדוד. בית המשפט האריך את מעצרה בעשרה ימים. התובע המשטרתי אמר בדיון כי לבר-אושר היה עבר פלילי. לדבריו, לפני כשש שנים היא הורשעה בעבירת אלימות. הוא לא פירט באיזו עבירה מדובר.

 

סניגורה של החשודה, עו"ד תומר אורינוב, ציין כי מרשתו טוענת שהמנוחה היא זו שתקפה אותה לראשונה, ולראייה - אף הציג שריטה על גופה. "זה סכסוך ארוך והתנכלות מצד המנוחה למרשתי. גם בזמן האירוע היא התקשרה למשטרה וגם הזעיקה עוד שני אנשים נוספים למקום. על חזה של מרשתי ישנה שריטה המעידה על כך שהיא זו שהותקפה", אמר.

 

המשטרה ביקשה לעצור את בר-אושר לעשרה ימים, אך עורך דינה ביקש לעצור אותה לזמן קצר יותר. "היא היתה צריכה להגן על עצמה כיוון שהותקפה, היא אם לשני ילדים וצריך להתחשב בזאת".

 

השופט ציין כי קיבל את בקשת המשטרה למעצר 10 ימים, שהוגשה על פי סעיפים של גרימת מוות בכוונה תחילה והחזקת סכין שלא למטרה כשרה. "שוכנעתי כי קיים חשד סביר כי שחרורה עלול להביא למסוכנות, לשיבוש או התחמקות או השפעה על התיק. לפיכך אני נענה לבקשת המשטרה".

 

שכנים בבניין נחקרו על טיב היחסים בין השתיים

קודם לדיון זה, בהארכת המעצר, נערך דיון על התנגדות המשפחה לנתיחת הגופה, על פי בקשת המשטרה. השופט הורה על נתיחה חלקית בלבד של גופת המנוחה ורק לאחריה תוכל המשפחה המורחבת לקיים את הלווייתה של עטר.

 

התובע המשטרתי אמר בדיון כי כמה משכניה של המנוחה נחקרו ובקרוב ייחקרו עוד רבים כדי להשיג מידע על היחסים בין השתיים. הוא לא הסכים לומר אם אותרו עדי ראייה נוספים. כמו כן, לא הסכים התובע לומר, לבקשת עורך דינה של החשודה, אם המשטרה חקרה מורה של אחד מילדיה שידעה על הסכסוך והתנכלות קודמת כלפיה.

  

החשודה ברצח הביעה חרטה כבר בחקירתה הראשונה במשטרה. "לא התכוונתי להרוג את טלי. אני לא יודעת מה קרה לי", אמרה לחוקרים. במקביל לדיון המשפטי מאושפז במצב קשה מאוד תינוקה של עטר, שיולד בניתוח קיסרי לאחר שפונתה לבית החולים "קפלן". התינוק מאושפז בפגייה, כשהוא מחובר למכונת הנשמה, לאינפוזיות ולמכשירים.

 

ביממה האחרונה עבר התינוק בדיקות הדמיה, בדיקת אקו לב ובדיקות נוספות, במטרה לאמוד את הנזק שנגרם לו בדקות שבהן סבל ממחסור באספקת חמצן ודם בשל מצבה של אמו. הוא מלווה בבני משפחה שנמצאים ליד עריסתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשודה ברצח. מזל בר-אושר
צילום: אבי רוקח
התנכלה? טלי עטר, נרצחה בהריון
צילום רפרודוקציה: אבי רוקח
מומלצים