שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  בג"ץ ייסד מרד חשמונאי

  מי שמנסים להחביא את העדתיות האליטיסטית המושרשת כל כך בתרבות החילונית, מעצימים בקול תרועה כל תלונה עדתית במגזרים אחרים

  השופט אדמונד לוי יכול לרשום ביומנו ההיסטורי: "בבג"ץ עמנואל ייסדתי את מרד החשמונאים": מי ששלח הורים לכלא על שהם מעדיפים את תורת משה ופסיקת הרבנים על פני שלטון השופטים, הפך כל יהודי חרדי למורד חשמונאי ברוחו ובנפשו ובכל מאודו.

   

  מאות אלפי ישראלים, ספרדים ואשכנזים, חסידים וליטאים, באו כאיש אחד בלב אחד ללוות למאסר את האמהות והאבות, "אסירי ציון" מעמנואל. הם יזכרו את המעמד המכונן הזה לכל ימי חייהם. מהיום, כל ילד שלומד תורה, אשכנזי וספרדי כאחד, הוא מורד חשמונאי בשלטון המתיוונים. המרד לא יהיה חמוש ולא תהיה מלחמת אחים, אבל שלטון הבג"ץ ייזכר לדראון עולם.

   

  "משטי השלום" הצליחו לשבור את המצור על עזה לאט אבל בטוח. אותם גורמים המממנים את "ארגוני השלום" ואת מלשיני השופט גולדסטון, הם שמימנו את העתירות לבג"ץ נגד עמנואל. הרפורמים בעלי הקרנות המשותפות עם האיחוד האירופי, מגישים עתירות זה שנים רבות נגד הדת היהודית. השבוע היו להם מספר נצחונות. סוף סוף הם הצליחו להצית את עלילת "השד העדתי" נגד החרדים. המאמצים הרבים שהשקיעו בקרב התקשורת הניבה פרי באושים.

   

  ההצלחה הגדולה ביותר היתה לשכנע את העולם כולו, שהחרדים גזענים ומפלים לרעה ילדות ממוצא מזרחי, בעוד המשטר החילוני האשכנזי הוא מגן הספרדים. בחסות ערפל הקרב הגזעני הזה, התירה לעצמה "מדינת היהודים" להכניס הורים לכלא על בחירת חינוך יהודי כמסורת אבות.

   

  שנים רבות קראנו ושמענו איך הצליחו לחסל את הדת היהודית ברוסיה, באמצעות בתי המשפט ששלחו לסיביר הורים יהודים שסירבו לשלוח ילדיהם לחינוך "ממלכתי אוניברסאלי עם חינוך יצרני ולא פרזיטי". שאלתי פעם את השר יולי אדלשטיין, באיזו אשמה אסרו אותו שלש שנים בכלא הסובייטי. הוא ענה שמצאו אצלו "בשמים להבדלה" והאשימוהו בעבירת סמים. לך תכחיש.

   

  ברוסיה הסובייטית כמו במדינת ישראל הסיתו קודם את ההמון שהיהדות מחנכת לבורות, לפרזיטיות, לפאשיזם וגזענות. כך הסכימו כולם שהורה שלא מוכן להכניס את ילדו ל"כור ההיתוך" הקולקטיבי, הוא גזען, פאשסיט, בור ופרזיט.

   

  זה בדיוק מה שעושה התקשורת לחינוך החרדי זה עידן ועידנים. "הדמוקרטיה המתגוננת" ברוסיה הציגה את הדתיים כ"אויבי העם" לפני שחיסלו את הדת היהודית. גם שם עשו זאת ייבסקצים ממוצא יהודי. זאת השיטה שפעלה נגד ההורים בעמנואל. הציגו אותם בעלילה כגזענים ולך תכחיש. מי מוכן לקבל גזענות והשפלה נגד ילדות טהורות, אך ורק בגלל צבע העור שלהן?! כל בעל נפש יתקומם ולא יקשיב לזעקת האמת, שזאת עלילת דם מוכחת בעליל. הישג כזה עוד לא היה לאויבי היהדות מאז ימי בתי המשפט של סטאלין.

   

  השד העדתי לא יחזור לבקבוק

  ההישג הגדול ביותר של אויבי היהדות, הוא הוצאת ה"שד העדתי" מן הבקבוק. שנים רבות כפה המשטר החילוני על ילדי עדות המזרח, את "כור ההיתוך" האשכנזי החילוני הבולשביקי. העולים במחנות נאלצו בכפיה תמורת "יום עבודה" להתנתק מן המורשת היהודית שלהם ולמסור את ילדיהם ל"ממלכתי". המשטר האשכנזי החילוני הפשיט אותם מלבושם המסורתי, תרתי משמע.

   

  כחלק מעקירת הזהות המזרחית, הם השתיקו כל קול של זעקה עדתית. לקחו שר משטרה מזרחי לדכא את מאורעות "ואדי סאליב" דרך יוזמות "הפנתרים השחורים" וכך עד היום. אותה תקשורת שמנסה להחביא את העדתיות האליטיסטית החילונית, מעצימה בקול רעש גדול כל אירוע מקומי ותלונה עדתית עד לשמים.

   

  גם כשהורים מזרחיים העידו שאין ילדה אחת שסורבה מלהתקבל במגמה החסידית, העלילה היתה חייבת להימשך. להורים המזרחיים שהולכים לכלא יחד עם האשכנזים, הם קוראים "משתפי פעולה". איך צריך לקרוא אם כן לשופט דתי מזרחי יחיד בבג"ץ שכולו אשכנזי?

   

  השד העדתי שיצא נגד החרדים לא יחזור לבקבוק. הגפרור שהצית את האש העדתית יבער בכל המועדונים בהם נערכת סלקציה עדתית ברורה. הוא יגיע לאקדמיה האשכנזית ש-95% ממקבלי המשכורות בין כתליה הם אשכנזים. האש העדתית לא תכבה עד שיהיו שופטים מזרחיים כמספר האשכנזים. כך גם בתקשורת החילונית האשכנזית ברובה.

   

  תודה לשופט אדמונד לוי, שהצית את המרד החשמונאי שלא יכבה עד שינצח בכוח הרוח ולא ברוח הכוח.

   

  ישראל אייכלר הוא יו"ר המרכז להסברה יהודית

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים