שתף קטע נבחר

עוד הופעה לקייס צ'ויס בספטמבר

כל הכרטיסים אזלו להופעתה של הלהקה הבלגית, שהודיעה שתשוב אלינו בסתיו. עתה נודע כי היא תקיים הופעה נוספת, רביעית לשנה זו, ביום למחרת בבארבי תל אביב

ההצלחה ממשיכה: לאחר שביקרה כאן בחודש הקודם וקיימה שתי הופעות מצליחות, הודיעה להקת "קייס צ'ויס" הבלגית כי תחזור לישראל להופעה נוספת ב-14 בספטמבר. עכשיו מסתבר שגם להופעה הזו אזלו הכרטיסים כולם תוך פחות משבוע, על כן הוחלט להוסיף הופעה שנייה בביקור, רביעית בישראל בשנה זו.

 

ביום למחרת (15.9) תגיע הלהקה שוב למועדון הבארבי בתל-אביב, כשהכרטיסים במכירה מוקדמת עומדים על 200 שקלים ואחר כך יעלה המחיר ל-220 שקלים. להבאת הלהקה אחראי המפיק אסי רון. כך מסתכם שבכל ההופעות יחדיו, כ-4,000 מעריצים ישראלים יצפו בהופעות הלהקה בישראל.

 

"קייס צ'ויס" הופיעה בישראל בחודש שעבר, בדיוק כשישראל החלה לחוש את תוצאות החרם התרבותי, שהתבטא בביטולים של הופעות אמנים מחו"ל. באותו שבוע ממש החליט אלביס קוסטלו לבטל את שני מופעיו בקיסריה. מיד לאחר ההופעות המוצלחות בתל אביב, החליט חבר להקת "קייס צ'ויס", אריק גרוסמן, לנקוט עמדה ופנה לקוסטלו בעמוד שלו בפייסבוק עם דברים בוטים: "כל הכבוד, אתה אידיוט, וכנ"ל גם סנטנה ובונו, וכל אותם אגו-מניאקים נפוחים מחשיבות עצמית שחושבים שעם ישראל לא ראוי לנוכחותם.

 

"ביטלת את ההופעות בישראל מסיבות פוליטיות, אבל היחידים שהושפעו מכך הם האנשים הפשוטים, שהיו מוכנים לבזבז את הכסף שהרוויחו בעבודה קשה, כדי לשמוע אותך מבצע את המוזיקה שהם אוהבים, ולהראות לך אך ורק אהבה והערכה. אני מעריך את עמדתך הפוליטית, אבל קובעי המדיניות והמנהיגים, שאתה מתקומם מולם, ודאי לא יודעים להבדיל בינך לבין אלביס פרסלי, ואם כן, ממש לא אכפת להם אם תגיע לישראל או לא".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
קייס צ'ויס. הופעה רביעית השנה
צילום: דודו אזולאי
לאתר ההטבות
מומלצים