שתף קטע נבחר

חקירת ההטרדה המינית נגד אל גור נפתחת מחדש

בשבוע שעבר נטען שאין ראיות לתלונה מ-2006, אך המשטרה באורגון הודיעה על תפנית. סגן הנשיא לשעבר מכחיש שנגע במעסה באופן לא ראוי, ומברך על החקירה

המשטרה במדינת אורגון שבארצות הברית הודיעה אמש (יום ד') כי היא פותחת מחדש את החקירה נגד סגן הנשיא לשעבר אל גור, בחשד להטרדה מינית. מעסה האשימה אותו ב-2006 שנגע בה במקומות אינטימיים בניגוד לרצונה.

 

בהודעה קצרה, מטה המשטרה בפורטלנד לא מסר את הסיבה לפתיחתה מחדש של החקירה.

 בשבוע שעבר, אז נחשפה הפרשה הישנה, נטען כי התיק נסגר בשל חוסר ראיות.

 

דוברת מטעמו של גור אמר כי סגן הנשיא לשעבר - שהפסיד את הנשיאות לבוש בשנת 2000 על חודם של כמה אלפי קולות בפלורידה - מכחיש לחלוטין כל נסיונות למגע מיני לא רצוי כלפי אותה אשה. היא ציינה ש"כל חקירה נוספת רק תסייע למר גור".

 

לפי הדיווח בצהובון "נשיונל אינקוויירר" בשבוע שעבר, המעסה טענה כי גור ניסה לגעת בה בניגוד לרצונה בעת שהעניקה לו מסאז' אחרי שקבעו במלון. גור נרשם תחת השם "מר סטון",

 בעת שהתארח במלון על-מנת לשאת נאום בנושא התחממות גלובלית ולהשתתף באירוע התרמה.

 

פרקליט מחוז מולטנומה, מייקל שראנק, אמר אז כי עורך דין המייצג את האשה יצר קשר עם המשטרה, אך היא סירבה להעיד במשטרה ולהגיש תלונה רשמית. לבקשתה, לא נפתחה חקירה.

 

לפי דיווחים נוספים, בינואר 2009 שבה האשה למשטרה וביקשה לספר את שאירע. לטענתה היא שמרה את הבגדים שלבשה באותו היום כראייה, הציעה אותם לשוטרים, אך הם סירבו לקבלם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אל גור. אמת מטרידה?
צילום: AP
מומלצים