שתף קטע נבחר

הסדר טיעון לפדופיל שצ'וטט עם כאלף ילדות

מכתב האישום נגד אבינועם ברברמן יימחקו כמה סעיפי אישום - כולל אונס. בין היתר עניינה של אחת משלוש הנערות נמחק לחלוטין. על-פי ההסדר הוא יפצה שתיים מהנערות בעשרות אלפי שקלים ובית המשפט יקבע את העונש. עורך דינו: "הוא מבקש סליחה"

גם משפטו של הפדופיל, שמואשם בעבירות מין רבות בילדות - בהן אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים - עשוי להסתיים בהסדר הטיעון: בהסדר עם אבינועם ברברמן, בן 34 מתל-אביב, יוסרו כמה סעיפי אישום. בין היתר ימחק לחלוטין אישום בנוגע לאחת משלוש הילדות אותן הוא הואשם כי אנס. בדיונים בין הפרקליטות לעורך דינו של הנאשם, עו"ד בנצי קבלר, נקבע כי בית המשפט ייקבע את העונש. עם זאת, כבר נקבע כי הוא יפצה שתיים מהילדות בעשרות אלפי שקלים. כך נודע הערב (יום ג') ל-ynet.

 

על פי הסדר הטיעון שנחתם עם אבינועם ברברמן, עניינה של אחת הנערות נמחק לחלוטין מכתב האישום, וכך גם האישומים שהיו קשורים בעניינה - אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית.

 

בנוגע לילדה נוספת, נמחק בהסדר הטיעון אירוע של נסיון אונס ונשאר סעיף של קיום יחסים אסורים בהסכמה. לגבי נערה שלישית, נמחקה עבירה של נסיון אונס בכוח ונשאר סעיף אונס, כיוון שמדובר במתלוננת בת פחות מ-14. כמו כן, נותר על כנו אישום של אחזקת חומר פורנוגרפי במחשב ושבע עבירות נוספות שהיו מיוחסות לו של אונס ומעשי סדום - שונו לנסיונות למעשים מגונים. ההסדר יוצג בפני בית המשפט, שיחליט אם לאשר אותו.

 

עורך הדין בנצי קבלר אמר: "אני יכול לומר שההסדר מבוסס במלואו על חומר הראיות. אינני מקל ראש באישומים שנותרו, אך ברור שלא מדובר בפאניקה שניסתה המשטרה להציג בתחילה. העבירות בוצעו אמנם בהסכמה וכל סעיף האלימות נמחק, אך הנאשם מבקש להביע את צערו, חרטתו ואת הבושה שהוא חש כלפי שתי המתלוננות, משפחותיהן בהן הוא פגע וכן מבקש סליחה של הקרובים אליו."

 

גורמים בפרקליטות אישרו הערב את קיומו של ההסדר, ומסרו כי הם מחקו את העבירות בעניין אחת הנערות מכתב האישום

, כיוון שלא שיתפה פעולה.

  

כתב האישום, שהוגש בחודש פברואר לבית המשפט המחוזי בתל-אביב, התייחס אמנם לארבע ילדות, שאת אחת

 מהן הוא אנס, אך שוטרי יחידת המחשבים המשטרתית מעריכה כי ברברמן שוחח ברשת עם כ-1,000 ילדות ונערות. עם עשרות מהן יצר קשר בעל אופי מיני.

 

לפי כתב האישום, בין השנים 2007-2009 הוא הצליח ללכוד ברשתו שלוש קטינות בנות 11,13 ו-14 וביצע בהן עבירות אונס, ניסיונות אונס ומעשי סדום. כמו כן, הוא ניהל שיחות באינטרנט עם מאות קטינות, שאותן ניסה להפיל ברשתו, תוך שהוא מטריד אותן מינית. הוא שוחח עימן על ענייני מין בוטים, שלח לחלקן תמונות של איבר מינו וסרטונים שבהן הוא נצפה מאונן.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברברמן. סעיפים יימחקו
צילום: ירון ברנר
עו"ד בנצי קבלר. מייצג את ברברמן
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים