שתף קטע נבחר

הגנב השרירן צולם, במשטרה לא רצו לראות

בעל עסק מחולון קיבל איומים מלקוח רחב גוף, שיצא מהחנות בלי לשלם על אבקת חלבונים. כשבא למסור את תיעוד מצלמות האבטחה, שמע "לא תודה". המשטרה: נלקחו תמונות סטילס

מה יכול לעזור לפענח פשע - יותר מסרטון המתעד את רגע המעשה? בעל חנות מחולון ביקש למסור בתחנת המשטרה בבת-ים סרטון בו מתועד אדם שאיים עליו. הוא גם גנב מהחנות עם אבקת חלבונים. אבל במשטרה דחו את הסיוע - שהיה כנראה עוזר מאוד לזהות את החשוד.

 

בעל החנות, אביב גרנות, סיפר כי אדם גדל גוף נכנס לפני כמה שבועות למקום ודרש לקבל קופסת אבקת החלבונים, לאחר שלא היה מרוצה מאבקה דומה שקנה כמה ימים קודם לכן. לאחר שגרנות הסביר לו שהדבר בלתי אפשרי, מפני שהקופסה שרכש נפתחה, האיש יצא מהמקום עם קופסה אחרת, לא לפני שהניף ידיים בתנועה מאיימת.

 

גרנות: "זה היה מאוד מפחיד, הוא אמר לי שהוא יהפוך וישרוף לי את החנות, יצאתי איתו החוצה ודרשתי שיחזיר את המוצר, אבל לאחר שהוא המשיך לאיים, העדפתי לוותר במקום לסכן את חיי עבור 430 שקל".

 

גרנות מיהר להזמין למקום את המשטרה, ושתי שוטרות שהגיעו למקום גבו ממנו תלונה. הוא גם ביקש להעביר את הסרטון ממצלמת האבטחה - אך שמע "לא תודה" מהמשטרה.

 

מאז, לדבריו, הוא חושש שאותו אדם יחזור לחנותו: "איש במשטרה לא עידכן אותי מה נעשה עם התלונה. קיבלתי טלפון מנציגת שירות של המשטרה, ששאלה אותי כיצד טופלה פנייתי, אבל מה יכולתי להגיד לה - אחרי שהשוטר שלקח ממני את התלונה

 לא רצה לקבל את הסרטון? אני לא מבין את זה. הסרטון מראה בדיוק את הפנים של אותו אדם, ואם זה לא מספיק, ביררתי את פרטיו ושמו ומסרתי אותם לשוטרים".

 

לאחר פניית ynet פנו במשטרה לגרנות, והוא צפוי לגשת שוב לתחנת המשטרה למסר את הסרטון. ממשטרת מחוז תל אביב נמסר בתגובה: "בתיק החקירה יש תמונות סטילס ממשיות שהתקבלו על-ידי גרנות. בעקבות הגשת התלונה נפתחה חקירה, והשוטר לא סירב לקבל ממנו חומר תיעודי". במשטרה סירבו למסור אם השרירן גיבור הפרשה נחקר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"העדפתי לוותר במקום לסכן את חיי"
מומלצים