שתף קטע נבחר

כפר סבא: גנב רכב קילל שופט - וברח באזיקים

הצעיר מטייבה ניצל רגע של חוסר השגחה ונמלט לרחוב, שם חיכה לו חברו ברכב. המשטרה פתחה במצוד בסיוע מסוק

המשטרה עורכת מצוד אחרי גנב רכב שנמלט מבית משפט השלום בכפר סבא כשהוא כבול באזיקים. כוחות גדולים הציבו מחסומים ביציאות מהעיר ועורכים סריקות בסיוע מסוק.  

 

הגנב, צעיר מטייבה, הגיע היום (יום ד') לדיון בבית משפט השלום בכפר סבא שם הוא נאשם בגניבת רכב. במהלך הדיון הוא החל להשתולל, צעק וקילל את השופט. בעקבות זאת הורה השופט למשמר בית המשפט לעצור את הנאשם על ביזיון בית המשפט. מאבטח של בית המשפט תפס את הנאשם, כבל אותו באזיקים והוציא אותו מהאולם מתוך כוונה להעבירו בהמשך לידי המשטרה.

 

הגנב ככל הנראה ניצל הזדמנות שבה לא היתה השגחה עליו, ונמלט מבניין בית המשפט לרחוב, שם ככל הנראה המתין לו חבר עם רכב. השניים נמלטו במהירות מהמקום.

 

בעקבות הבריחה העביר משמר בית המשפט דיווח למשטרה וכוחות גדולים הציבו מחסומים ביציאות מהעיר. במקביל החלה המשטרה בסריקות בסיוע מסוק בניסיון לאתר את החשוד.

 

במשטרה מעריכים כי ייתכן שהחשוד הצליח כבר להגיע לעירו טייבה, ואף הצליח לחתוך מעל ידיו את האזיקים. במשטרה אומרים כי זהותו של הנמלט ידועה ואם לא ייתפס בדרכו לביתו, לבסוף הם יצליחו לשים יד עליו לאחר שמחוסר ברירה הוא יצטרך להגיע בשלב כלשהו לביתו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
במשטרה מעריכים שהצליח לחתוך את האזיקים (אילוסטרציה)
צילום: הרצל יוסף
מומלצים