שתף קטע נבחר

הפדופיל שצ'וטט עם אלף ילדות הורשע בעסקה

הסדר הטיעון שנחתם עם אבינועם ברברמן, ושעליו דווח לראשונה ב-ynet, אילץ אותו להודות רק בנסיונות אונס, מעשי סדום ובעילה אסורה. אישומי אונס אחרים נמחקו. ברברמן הודה שביצע מעשי סדום בילדה בת 11, אותה פיתה ברשת

משפטו של "פדופיל אלף הילדות" הסתיים בהסדר טיעון: בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע היום (ה') את הפדופיל אבינועם ברברמן, על-פי הודאתו, בנסיון אונס של ילדה שטרם מלאו לה 11 שנה, מעשה סדום, מעשה מגונה, פרסום והצגת תועבה, ועבירות של בעילה אסורה בהסכמה, מעשה סדום ומעשה מגונה בפומבי בנערה בת 14 וכן מעשה מגונה והטרדה מינית של נערה נוספת.

 

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, על פי הסדר הטיעון שנחתם עם ברברמן, עניינה של אחת הנערות נמחק לחלוטין מכתב האישום, וכך גם האישומים שהיו קשורים בעניינה - אונס, מעשה סדום, מעשים מגונים והטרדה מינית. בנוגע לילדה נוספת, נמחק בהסדר הטיעון אירוע של נסיון אונס ונשאר סעיף של קיום יחסים אסורים בהסכמה. לגבי נערה שלישית, נמחקה עבירה של נסיון אונס בכוח ונשאר סעיף אונס, כיוון שמדובר במתלוננת בת פחות מ-14.

 

למרות שמספר האישומים נגד ברברמן הופחת משמעותית, המעשים שבהם הודה במסגרת הסדר הטיעון קשים וכוללים פרטים מזעזעים לגבי שיטות הפעולה של האיש. בין היתר, הוא הודה כי באוגוסט 2009 אסף באמצעות אתר "מומו הפרה" פרטים על אודות ילדה בת 11, התכתב איתה ויזם איתה שיחות בעלות תכנים מיניים בוטים, כמו "אני אראה לך את הזין שלי".

 

צ'אטים מיניים ומעשי סדום

בהמשך נפגש ברברמן עם הילדה בביתה, במטרה לקיים איתה יחסי מין. אז הוא ניסה לאנוס אותה, ביצע בה מעשי סדום במקלחת, ועזב את המקום. לפי האישום השני, הוא הכיר נערה בת 14 באמצעות אתר "טיפו",

ושוחח איתה ב-ICQ. במהלך השיחות ביניהם צילם את עצמו נוגע באבריו המוצנעים. כאשר פגש את הנערה, לקח אותה לביתו, שם הוא ביצע בה מעשה סדום וקיים עמה יחסי מין, האסורים בשל גילה הצעיר. לאחר מכן אף נשארה ללון בביתו.

 

בשיחת אינטרנט עם נערה אחרת, גם היא בת 14, הורה ברברמן לנערה לגעת באיבר מינה, והשתמש בביטויים מיניים קשים. כאשר סירבה להיפגש עמו בביתה, הוא יזם איתה פגישה במקום ציבורי והורה לה לשקר להוריה בנוגע למטרת יציאתה מהבית.

 

ברברמן הודה גם כי החזיק במחשביו 75 סרטונים המתעדים התעללות מינית בילדים, סרטים אותם הוא הוריד מהאינטרנט ואף פרסם אותם, ועל כך הוא נאשם בפרסום והצגת תועבה. אחת המתלוננות נגדו תפוצה בסכום של 60 אלף שקלים, ולאחרת הוא ישלם פיצוי בגובה עשרת אלפים שקלים. עורך דינו, בנצי קבלר, הביע שביעות רצון מההסדר והדגיש כי מרשו מביע חרטה על מעשיו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברברמן בבית המשפט, היום
צילום: אורי לנץ
עו"ד קבלר. מרוצים מהעסקה
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים