שתף קטע נבחר

האב שרצח בביה"ח: עכשיו הילדים זכו בשלווה

הסנגור הציבורי שמונה לייצג את איתי בן-דרור, שרצח את שלושת ילדיו וניסה להתאבד, שמע ממנו גירסה ראשונית: "הוא חולה נפש המוכר לרשויות, בעל נטיות אובדניות, שנכנס ויוצא מבתי חולים פסיכיאטרים". אמם של הילדים התמוטטה בבית הוריה ונזקקה לטיפול

"הוא בטוח שבקרוב מאוד הוא יצטרף לילדיו". כך אמר הערב (שבת) עורך דינו של איתי בן דרור, החשוד שרצח בדקירות את שלושת ילדיו הקטנים בביתו שבנתניה.

 

רצח הילדים בנתניה - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

עו"ד רן אלון מהסנגוריה הציבורית הגיע לבקר את האב הרוצח המאושפז בבית החולים "לניאדו". לאחר ששוחח עמו מסר לכתבים בצאתו: "מבחינתו הם זכו לשלווה ומעכשיו יהיה לשלושת ילדיו שקט". עוד אמר כי האב טען בשיחתם כי במעשיו הוא חסך לילדים חיים של גיהנום.


חוקרי המשטרה בבית החולים (צילום: ג'ורג' גינסברג) 

 

"יש לו אהבה עזה לילדים", אמר עורך הדין, "הוא החליט על רצונו לסיים את חייו ולהצטרף אליהם בגן עדן. זהו הוא מקרה טרגי לכל הדעות. מדובר בחולה נפש המוכר לרשויות הפסיכיאטריות בעל נטיות אובדניות שנכנס ויוצא מבתי חולים פסיכיאטרים".

 

"הוא בטוח שבקרוב מאוד הוא יצטרף לילדיו. הוא חתך לעצמו היום את הוורידים ונטל כמות גדולה של כדורים. מצאתי אותו מטושטש מאוד", סיפר הפרקליט.


בן-דרור וילדיו. "מבחינתו הם זכו לשלווה" (צילום: עידו ארז)

 

המשטרה צפויה להביא מחר את בן דרור לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו, לאחר שיעבור את הלילה בבית החולים, תחת אבטחה כבדה של שוטרים. חוקרי הרצח כבר ערכו תשאול ראשוני בבית החולים ושמעו מהאב את גירסתו לארועים.

 

בינתיים, אמם של הילדים לילך בן-דרור, התמוטטה בבית הוריה בנתניה

שם היא שוהה מאז הבוקר. גם אחיה, שנמצא עמה בבית קיבל טפול של ניידת טיפול נמרץ לאחר שלא חש בטוב. השניים טופלו במקום.

 

שעות אחדות קודם לדברים, אמרה דודתם של הילדים שנרצחו: "יש לנו עסק עם רוצח, רוצח שפוי, ושלא ינסה לשחק אותה עכשיו שהוא לא שפוי". הדודה, גליה סיבוני, הטיחה האשמות קשות כלפי שירותי הרווחה, שלטענתם נחלו כישלון חרוץ במילוי תפקידם. "הכתובת הייתה על הקיר", הוסיפה והפנתה אצבע מאשימה לרשויות הרווחה בכפר יונה. "אנחנו ידענו שהוא עושה את עצמו משוגע". 

 

בהכנת הכתבה השתתף רענן בן-צור
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איתי בן-דרור. שלוות מוות
צילום רפרודוקציה: אביהו שפירא
עו"ד אלון. פגש את הרוצח המאושפז
צילום: ג'ורג גינסברג
גופות הילדים מפונות מדירתו של האב
צילום: עידו ארז
שלושת הילדים שנרצחו
צילום רפרודוקציה: בועז פיילר
האב מפונה מזירת הרצח
צילום: עידו ארז
מומלצים