שתף קטע נבחר

משפחת שליט שוב הפגינה: 3 שרים עצרו לחזק

בני משפחת שליט וכמה עשרות תומכים התייצבו שוב מול ישיבת הממשלה. הפעם, בן אליעזר, ברוורמן ואהרונוביץ' עצרו לחזק את ידיהם. נועם שליט: "אין כל דבר חדש"

ממשיכים ללחוץ להגיע לעסקה: בני משפחת שליט וכמה עשרות תומכים הפגינו הבוקר (יום א') מול משרד ראש הממשלה בירושלים, שם מתכנסת ישיבת הממשלה. המפגינים ניצבו במחסום בכניסה למשרדי הממשלה, ואילו אביבה ונועם הורשו להיכנס עד לשער ממנו נכנסים השרים לישיבה. 

 

בניגוד לפעם הקודמת, שבה התחמקו השרים מפגישה עמם ונכנסו מדרך צדדית, הפעם נאותו שלושה שרים לצאת מרכבם ולחזק את ידי המשפחה. מדובר בשר התמ"ת, בנימין בן-אליעזר, השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ', והשר לענייני מיעוטים, אבישי ברוורמן.


ממשיכים להפגין מול ישיבת הממשלה בכל יום ראשון (צילום: גיל יוחנן)

 

השרים ציינו כי דעתם בנושא שחרור מחבלים תמורת שליט ידועה, ואין בכוונתם לשנותה. השר לביטחון פנים, יצחק אהרונוביץ' אמר להורים כי הוא מחבק ומחזק אותם.

 

ההורים החזיקו בידיהם שלטים, בהם נכתב "תדע כל אם עברייה שהפקירה את גורל בניה בידי מנהיגים שאינם ראויים לכך", וכן "הם מפחדים". שאר המפגינים הניפו שלטים עליהם נכתב: "עוד לא אבדה תקוותנו", ו"בזמן שאתם מדברים על הכמות, גלעד עלול למות".

 

בני משפחת שליט הבטיחו לאחר צעדת האלפים להתייצב בכל שבוע מול ישיבת הממשלה כדי להפעיל לחץ על השרים. "אין כל דבר חדש", אמר הבוקר נועם שליט ל-ynet.

"אנחנו שומעים כל הזמן על גישושים ודיבורים אבל שום דבר לא יוצא מזה".

 

בשבוע שעבר אמר נועם שליט כי הוא לא מצפה שהשרים יעצרו לידם. לדבריו, "אחרי כל כך הרבה שנים, אנחנו לא מצפים לדיבורים, אנחנו מצפים למעשים ובעיקר לתוצאות". אביו של החייל החטוף הוסיף: "אנו קוראים לציבור, לכל מי שחשוב לו להחזיר את גלעד- להצטרף אלינו בימי א' בתשע בבוקר".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הורשו להיכנס פנימה. נועם ואביבה שליט, הבוקר
צילום: גיל יוחנן
" בזמן שאתם מדברים על הכמות, גלעד עלול למות"
צילום: גיל יוחנן
מומלצים