שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  סרטון תקיפת "המשיח" ישמש ראיה במשפט

  רק לאחר שנלקח לתחנת המשטרה, לאחר פרסום הסרטון ב-ynet התברר כי "המשיח" כבר התלונן נגד התוקף. עם זאת, הסרטון לא היה בידי השוטרים

  בעקבות פרסום הסרטון ב-ynet על תקיפת "המשיח", הגיעו הערב (יום ה') שוטרים של מרחב ירקון לכיכר מגן דוד בכניסה לשוק הכרמל בתל-אביב, ולקחו אותו לתחנת המשטרה כדי שיגיש תלונה. בשיחה עם ynet אמר "המשיח" ארקדי, כי הוא מקווה שהמשטרה תאבטח את המקום בו הוא יושב.

   

  אבל רק בתחנת המשטרה התברר כי "המשיח" כבר הגיש תלונה, התוקף נעצר ועדיין לא הוגש נגדו כתב אישום. ל-ynet נודע כי הסרטון ישמש ראיה במשפט.


  "המשיח" בניידת המשטרה בדרך להגיש תלונה (צילום: עופר עמרם)

   

  "מאז אותו מקרה וגם לפניו הותקפתי פעמים רבות באופן דומה. בכל מקרה, אמשיך לשבת פה. העובדה שלא נפצעתי ולא הגבתי לתקיפה שתועדה, נבעה מכך שיש עליי שמירה מלמעלה", אמר ארקדי לפני שהועלה לניידת המשטרה כדי להגיש תלונה בתחנת המשטרה.

   

  מדוברות משטרת מחוז תל-אביב נמסר, לפני שהתברר כי המקרה כבר נחקר: "עד היום אירוע התקיפה המדובר לא היה ידוע למשטרה, מפני שלא התקבל דיווח עליו. בעקבות הפרסום ב-ynet נפתחה חקירה במרחב ירקון, בה ייעשה שימוש בסרטון שפורסם בכתבה". אבל בפועל, לאחר ש"המשיח" הגיע לתחנת המשטרה - התברר לשוטרים כי הוא כבר התלונן.

    

  צפו באלימות הקשה כלפי "המשיח" בתל-אביב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "המשיח", בעל השיער הארוך, שעוטה גלימה אדומה ובוהקת ויושב כדרך קבע בכיכר מגן דוד - מוכר היטב לקונים בשוק הכרמל.

   לפני פחות מחודש הוא היה קורבן לאלימות קשה. צעיר גברתן ומגולח ראש היכה את "המשיח" בכל חלקי גופו בשעת לילה מאוחרת, והתקרית תועדה באמצעות טלפון נייד של אחד מעדי הראיה.

   

  על חולצתו השחורה של התוקף היה מודפס סמל בצורת מגן דוד. במהלך הסרטון נשמע קול של גבר שאומר: "תעזרו לו, נו, הנה באה ניידת", אך זו העזרה היחידה שקיבל התוקף. לפי הקולות שנשמעו בסרטון, לתקיפה הקשה היו עדים מספר אנשים נוספים. אף הם לא התערבו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "המשיח" והשוטרים בתל-אביב
  צילום: עופר עמרם
  התקיפה האכזרית
  מומלצים