שתף קטע נבחר

אשטון קוצ'ר השתטח והמריא

הכוכב הגיע לביקור בזק בסוף השבוע, שכלל ריקודים ביום ההולדת של ראש המרכז לקבלה, מפגש עם הבת החורגת, חומוס באבו גוש והשתטחות על קברי צדיקים, פלוס ציוץ בטוויטר מקבר יהושע בן נון. עכשיו הוא כבר בדרך לדמי

בזמן שברחתם מהחום ונצמדת למזגן, אשטון קוצ'ר קפץ לארץ לביקור בזק בסוף השבוע האחרון. ביום שישי נחת קוצ'ר במטוסו הפרטי לרגל חגיגות יום ההולדת של הרב שרגא ברג, ראש המרכז לקבלה. יחד עם דונה קארן וג'יימס ואן דר ביק, המסרב לעזוב את המקום, ניצל קוצ'ר כל דקה פנויה.

 

ביום שישי, מיד לאחר שנחת קפץ קוצ'ר לביקור בכותל המערבי, חזר לבית המלון "מצודת דוד" בו התאכסן, שם המתינה לו סקאוט וויליס, בתה של זוגתו דמי מור, הנמצאת בשבוע האחרון בחפירות ארכיאולוגיות בחיפה, ותפסה אוטובוס (כן, אוטובוס) כדי לפגוש את אביה החורג.


אשטון קוצ'ר בחומוס אבו גוש. מעייף להשתטח 

 

במהלך הערב, לאחר שסיים את קבלת השבת, יצא קוצ'ר לסיור בסימטאות העיר העתיקה. למחרת בבוקר, לאחר שסיים את התפילה וקיטר על החום, יצאה המשלחת לאכול ארוחת צהריים בחומוס אבו גוש.


יש לכם דיסקים של "אוף שימחעס"? 

 

לקראת השעה 21:00 הגיע קוצ'ר למסיבת יום ההולדת של הרב ברג ב"בית שמואל" בבירה, עם ואן דר ביק וקארן, וזכה להכיר מקרוב את להקת "אוף שימחעס". בהמשך הלילה נסע לקברי צדיקים ואף העלה תמונה לטוויטר שלו מקבר יהושע בן נון. הבוקר הוא עלה על המטוס הפרטי וכעת הוא עושה את דרכו חזרה לאישה דמי מור שמחכה בבית.

 

צילם בלי להעלות לטוויטר: יוני טובלי

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אשטון ודמי. ד"ש מהבת שלך
צילום: איי פי
לאתר ההטבות
מומלצים