שתף קטע נבחר

שרון נפגש עם מרידור וביקש כי יצטרף לליכוד

יו"ר הליכוד ממשיך במאמציו לצרף לשורות הליכוד את אלה שעזבו. היום הוא נועד עם שרון. מילוא עתיד להתפטר מחר, אבל לא יצטרף כנראה לליכוד

הערב (ב') יצא דן מרידור מלשכתו של יו"ר הליכוד אריאל שרון. בפגישה שנערכה כשעה השתתף גם רובי ריבלין ושניהם המשיכו לנסות ולשכנע את מרידור לחזור לשורות הליכוד.
בסיום הפגישה אמר מרידור, כי הוא לא מתכוון להגיע בשבוע הבא לכנס פתיחת מערכת הבחירות של הליכוד: "אני כנראה צריך להיות בחו"ל באותו יום. וההצטרפות שלי לליכוד זה כרגע לא הנושא".
בימים האחרונים קיים שרון מספר שיחות עם מרידור, בהן ביקש ממנו לחזור הביתה. אתמול בסיום פגישתו של שרון עם ראשי סיעות האופוזיציה הוא אמר, כי הוא מקווה שחברי הכנסת שהיו בליכוד ופרשו ממנו, יחזרו הביתה: "צפויה בקרוב חזרתם של הבנים".
לעומת מרידור, השר רוני מילוא הודיע, כי הוא לא מתכוון להצטרף לליכוד. מילוא נפגש הערב (ב') עם השר אמנון שחק, ודן עימו בהתפטרותו הצפוייה מחר מהממשלה.
לפני שנכנס לפגישה, אמר מילוא כי הוא לא מצטרף כרגע לליכוד והוא הגיע לדון עם שחק בהצעת הגישור האמריקנית ומשמעויותיה: "אתפטר אם הממשלה והפלסטינים יגיעו להסכמה על קבלת המסמך. עכשיו שני המועמדים ראויים בעיני ומי שיהיה קרוב יותר לעמדותי בו אתמוך",


לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
מרידור. לא החליט
ארכיון ידיעות אחרונות
צילום איי אף פי
שרון. לא נח
צילום איי אף פי
מומלצים