שתף קטע נבחר

מקורבי פרלמן: שרו לו בחקירה "חיים משקפיים"

פרלמן, ששוחרר ביום חמישי למעצר בבית הוריו בתקוע, נחקר במשך כ-10 שעות על-ידי שב"כ. לדברי מקורביו, החוקרים שרו לו בין היתר: "עשרה פדרמנים, תשע בן גבירים, שמונה מטענים, שבעה פצועים, שלושה הרוגים, אחד חיים פרלמן"

שירים, שירים ועוד שירים בחקירת פרלמן. מקורביו של חיים פרלמן סיפרו כי במהלך חקירתו היום (א') בשב"כ שרו לו החוקרים שירים. לדבריהם, בחלק מהשירים שינו החוקרים את המילים והתאימו אותם לנחקר. לדברי עורך דינו הוא זומן להגיע לחקירה גם מחר.

 

פרלמן, ששוחרר ביום חמישי למעצר בבית הוריו בתקוע, הגיע בשעות הבוקר לפתח-תקווה. מקורביו סיפרו כי החקירה הסתיימה כעבור 10 שעות. המקורבים סיפרו כי החוקרים שרו לו "עשרה פדרמנים, תשע בן גבירים, שמונה מטענים, שבעה פצועים, שלושה הרוגים, אחד חיים פרלמן".

 

לצד השיר הזה, שרו לו, לדברי מקורביו חוקרי השב"כ גם את השיר "חורשת האיקליפטוס" ו"חיים משקפיים". לדברי מקורבי פרלמן, לצד השירה הבהירו לו החוקרים כי הקפידו - בניגוד למה שאמרו לו חבריו - להדגיש שהם "לא מתוסכלים".

 

מקורביו של פרלמן מסרו כי מדובר ב"שיא חדש ברמת השפל של המחלקה היהודית בשב"כ. מדובר במחלקה שעולה מיליונים לתקציב המדינה. אם זה מה שהחוקרים יודעים לייצר, המצב הוא עגום. הגיע הזמן שוועדה חיצונית תבדוק את ההתנהלות בנושא חקירת חיים פרלמן".

 

עו"ד עדי קידר מעמותת חוננו, המייצג את פרלמן, מסר כי

 יבקש מבית המשפט "לבטל את תנאי מעצר הבית בהם נמצא חיים פרלמן, נוכח התמונה שעולה מהחקירה היום".

 

פרלמן היה עצור במשך 31 יום בחשד לרצח ערבים, ושוחרר לאחר שהמשטרה התקפלה ברגע האחרון והודיעה במהלך הדיון בערעור שהגישה לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה, כי הסכימה שלא להחזיקו עוד במעצר. פרלמן, שנחשד ברצח ארבעה ערבים ובניסיון לרצוח שבעה אחרים, טען אחרי שיצא מהמעצר כי בשב"כ ניסו להשפילו: "התעללו בי, קשרו אותי לכסא שעות ארוכות, סבלתי, אבל הכול לטובה".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרלמן. "ייחקר גם מחר"
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים