שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  הר הוליד עכבר: אבוטבול לא נאשם בהזמנת רצח

  כחודש שלאחר שנתפסו על חם במהלך ניסיון חיסול בנתניה, הוגשו כתבי אישום נגד חברי החוליה שתכננה להתנקש באיש העסקים אייל סופר. נגד צ'רלי אבוטבול, מי שהוגדר במשטרה כמזמין הרצח, לא הוגש כתב אישום

  קול ענות חלושה. פחות מחודש לאחר מעצרו המתוקשר של צ'רלי אבוטבול, שנחשד כמי שהזמין את חיסולו של אייל סופר, איש העסקים המקורב למשפחת הפשע קראג'ה וניצל ברגע האחרון, הגישה הפרקליטות כתבי אישום בפרשה נגד חמישה מהמעורבים בה - כששמו של אבוטבול אינו נמנה עליהם. שמו של אבוטבול גם אינו מוזכר אפילו פעם אחת בכתבי האישום שהוגשו.

    

  בכתבי האישום נטען כי אבי אורמן, יניב שער וגיל כהן נפגשו כמה פעמים בדירתו של הראשון מביניהם ושם תכננו את פרטי הרצח. הם סיכמו כי אורמן יהיה זה שיירה בסופר וכהן יימלט אותו מהמקום ברכב או באופנוע. שער "נבחר" לערוך תצפיות על המקום שבו שהה אז סופר, לפני הרצח המתוכנן.

   

  העבירות המיוחסות לשלושה הן ניסיון רצח, קשירת קשר לביצוע פשע, נשיאת נשק שלא כדין וקבלת רכב

  חשוד כגנוב. אורמן ושער נאשמים גם בשינוי זהות של רכב. אליהם מצטרפים חיים לוונטר, הנאשם בקשירת קשר לביצוע פשע, וראובן בן, שמיוחסת לו עבירה של מתן אמצעים לביצוע פשע.

   

  חוליית החיסול נתפסה על חם על-ידי בלשי היאחב"ל, רגע לפני שניסתה לכאורה לבצע את זממה ולרצוח את סופר. מאוחר יותר נעצר גם אבוטבול בחשד שהיה מי שהזמין את הרצח.

   

  תחילה חשדו במשטרה כי החוליה ביקשה להתנקש בחייו של בן למשפחת קראג'ה, אך בהמשך התברר כי היעד היה איש העסקים סופר, שמחזיק בשותפות בית קפה עם בני המשפחה. בשיחה עם ynet הביעו גורמים בעיר פסימיות באשר לעתידו של סופר ואמרו כי "בסופו של דבר, יחסלו אותו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צ'רלי אבוטבול. החשדות לא הולידו כתב אישום
  צילום: אבי מועלם
  מומלצים