שתף קטע נבחר

סופית: אחווה עראבה נשארת בליגה הלאומית

המועדון שכבר אמור היה לרדת ליגה לאחר שנקלע לבעיות כלכליות, עבר בבקרה התקציבית ברגע האחרון. הנאמן עו"ד יעקב בטש: "נשתדל להעמיד קבוצה שתוכל להתמודד בכבוד"

עם הבאזר. אחווה עראבה, שכבר היתה על סף ירידה לליגה א', הצליחה לעבור ברגע האחרון בבקרה התקציבית ותוכל לשחק בלאומית גם בעונה הקרובה. עראבה, שנקלעה לבעיות כלכליות, תנסה להתחזק בימים הקרובים בחמודי בריק ועבד באח, אך בינתיים תתבסס על סגל מקומי אותו ידריך המאמן גדי כרמלי.

 

"זה לא היה פשוט, אבל עשינו את זה", אמר עו"ד יעקב בטש, ממשרד זיסמן-אהרוני-גייר, שתיפקד כנאמן אחווה עראבה בימים האחרונים. "בשבוע

 האחרון, מאז התמנה הנאמן, הצלחנו להעמיד תקציב ולמעשה קבוצה

הגשנו ערעור על ההחלטה להוריד את הקבוצה ליגה, ביה"ד העליון נתן לנו ארכה לאישור התקציב עד היום ב-17:00 ועשינו את זה לשביעות רצון הבקרה".

 

עראבה, שמשחקה במחזור הראשון נדחה, תשחק ביום שני הקרוב מול הפועל רעננה וגם עונש הורדת הנקודה שהיה לה בוטל. "ננסה להתחזק עם שניים -שלושה שחקנים נוספים, בתוספת לשחקן זר שלישי שעדיין חסר ולהעמיד קבוצה שתוכל להתמודד בכבוד בליגה הלאומית", סיכם עו"ד בטש. ראוי לציין כי אתמול, עוד ביקשה השיקמה רמת חן הבהרות לגבי מצבה של עראבה, על מנת להתכונן לאפשרות שהיא זו שתחליף אותה בלאומית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחווה עראבה
צילום: נמרוד גליקמן
מומלצים