שתף קטע נבחר

שדר בכיר ב-CNN התבטא נגד יהודים - ופוטר

ריק סנצ'ז אמר בראיון, כי היהודים שולטים בתקשורת האמריקנית והזכיר את הבדרן ג'ון סטיוארט. " אנשים רבים המנהלים את הרשתות האחרות הם כמו סטיוארט. היהודים במדינה הזו הם מיעוט מדוכא, הא?"

לפעמים צריך לדעת איך להתראיין. ריק סנצ'ז, מגיש תוכנית בזמן צפיית שיא ברשת הטלוויזיה האמריקנית CNN, פוטר הלילה (שבת) מעבודתו לאחר שאמר כי היהודים שולטים בתעשיית התקשורת בארצו וכינה את הבדרן היהודי ג'ון סטיוארט "גזען בעל דעות קדומות".

 

בראיון ששודר שלשום בתחנת רדיו, האשים סאנצ'ז את סטיוארט, מגיש התוכנית הפופולארית "דיילי שואו", כי הוא נוהג בגזענות כלפי כל מי שאינו כמוהו. "תראה את התוכנית שלו. תראה מי מקיפים אותו", אמר סאנצ'ז, בן למהגרים קובנים. 

 

אולם הוא לא הסתפק בהערות כלפי הקומקאי היהודי והאשים את היהודים בשליטה בתקשורת. "אני אומר לך שכל מי שמנהל את CNN דומה לסטיוארט. אנשים רבים המנהלים את הרשתות האחרות הם כמו סטיוארט. היהודים במדינה הזו הם מיעוט מדוכא, הא?", גיחך סנצ'ז.

 

בעקבות התקרית פרסמה CNN הודעה לקונית לפיה סאנצ'ז "כבר לא מועסק בחברה", והודתה לשדרן "על שנות שירותו".

 

ריק סנצ'ז דווקא נחשב לכוכב עולה ברשת המידרדרת. הוא הציג ז'אנר חדש בתוכניתו "רשימת ריק", שבה נהג לצטט ציוצים מ"טוויטר" או "פייסבוק". סטיוארט, הנוהג להציג את הטעויות והרגעים המביכים של מגישי טלוויזיה מהרשתות השונות, לא חסך את שבטו גם מסאנצ'ז. להיפך, הוא צחק פעמים רבות עליו והציג קטעים שלו כ"רגע של זן".

  

 

"זה מה שקורה כשאתה צופה בעצמך בתוכנית שלו כל יום וכל מה שהוא עושה זה לקרוא לך טיפש", הודה סנצ'ז בכעס במהלך תוכנית רדיו שבה ניסה לקדם ספר. לטענתו, סטיוארט בא מרקע של אם מורה ואב פיסיקאי והוא אינו יכול להבין מישהו שאינו לבן, ליברלי, ושבא ממשפחה עניה כמוהו.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גזען כלפי מי ששונה ממנו? סטיוארט
מומלצים