שתף קטע נבחר

דולי ג'ונסון נעצר בשבדיה בחשד לאונס

קשר מכבי ת"א לשעבר מואשם כי אנס צעירה מקומית בת 22, שהחליטה להתלונן לאחר שלטענתה נדבקה ממנו במחלת מין

דולי ג'ונסון ממשיך להסתבך. קשר מכבי תל אביב לשעבר נעצר השבוע על ידי משטרת שבדיה אחרי שצעירה בת 22 התלוננה כי אנס אותה לפני שלושה שבועות.

 

על פי החשד, הליברי, שאחרי העונה הלא מוצלחת במדים הצהובים חזר לא.י.ק סולנה, יצא לבלות עם חבריו ובמהלך הערב פגשה החבורה את הצעירה. זו התעניינה באחד מחבריו של ג'ונסון, נסעה איתו לביתו של השחקן וקיימה עימו יחסי מין.


דולי ג'ונסון. עשוי לקבל שחרור מסולנה בעקבות המקרה (עוז מועלם) 

 

לטענתה, לאחר ששכבה עם החבר הלכה לישון, אולם במהלך הלילה ג'ונסון נכנס למיטתה ואנס אותה. תחילה נמנעה הצעירה מלהתלונן, אולם לאחר

שלושה שבועות גילתה שנדבקה במחלת מין ופנתה אליו בדרישה שייבדק. האחרון סירב ושלח לה הודעה, בה נכתב: "אין לי מחלות, אני כרגע עסוק בקבוצה שלי". בעקבות כך, החליטה הצעירה להתלונן נגדו במשטרה.

 

לא מן הנמנע שקבוצתו, שעדיין לא הגיבה באופן רשמי להאשמות וגם לא החליטה האם להעניק לו סיוע משפטי, תחליט לשחרר אותו בעקבות המקרה. עורך דינו של ג'ונסון, מייקל לינד, הכחיש את ההאשמות: "אנחנו בטוחים שפרטי המקרה יתבהרו, דולי ייצא זכאי".

 

יצוין כי אין זו הפעם הראשונה שהשחקן נעצר, כאשר בעת הגעתו למכבי תל אביב עמד נגדו אישום על נהיגה בשכרות ורק לפני שלושה שבועות נפתח נגדו תיק נוסף על תשלום בעבור מין, ממנו הוא יצא זכאי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דולי ג'ונסון
צילום: גיל נחושתן
מומלצים