שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סערה בשידור: וופי גולדברג עזבה את האולפן

  מנחת תוכנית האירוח "The View" של רשת ABC נטשה את השידור בעיצומו בשל חילוקי דעות עם המרואיין, ביל אוריילי מ-FOX News, לאחר שאמר "המוסלמים הרגו אותנו ב-9/11"

  הסערה סביב המסגד שאמור לקום בסמוך לגראונד זירו , אתר הפיגוע בו קרסו מגדלי התאומים ב-11 בספטמבר, ממשיכה לעורר הדים. וופי גולדברג וג'וי בהר, שתיים ממנחות תוכנית האירוח "The View" ברשת ABC, נטשו את האולפן במהלך ראיון עם ביל אוריילי, ממגישי FOX News הבכירים, לאחר שפתח במתקפה כנגד בניית המסגד בגראונד זירו. "המוסלמים הרגו אותנו ב-9/11", אמר אוריילי, מה שהביא לעזיבת המנחות וחזרתן רק לקראת סוף הראיון עמו.

   

  צפו בגולדברג ובהר נוטשות את האולפן בעיצומו של הראיון עם אוריילי
   

  ההתנגחויות בראיון ששודר היום (ה') החלו כבר בפתח הראיון עם המגיש, כאשר הדיון סביב נושא הקמת המסגד החל להתלהט. "70 אחוזים מהאמריקנים לא רוצים שיקום מסגד במקום הזה", אמר אוריילי. מנחות התוכנית ביקשו לראות את הנתונים שהוא הציג, אך הוא המשיך בשלו: "אולי תקשיבו לי - כי תלמדו משהו", אמירה שהצליחה להלהיט עוד יותר את הדיון ולהפכו לקולני במיוחד, באופן חריג לתוכנית האירוח.

   

  המנחה בהר כינתה את אוריילי "ראש סיכה", וביקשה לעזוב את האולפן, בזמן שמגיש החדשות המשיך והטיח האשמות במוסלמים.

  "מי שהרגו אותנו היו קיצוניים", השיבה גולדברג, אך אוריילי התנגד ואמר בתקיפות: "המוסלמים הם שהרגו אותנו". "אני לא רוצה לשבת כאן יותר", אמרה בהר ויצאה מהאולפן תוך שהיא צועקת "אני רותחת מההצהרה הזו".

   

  ברברה וולטרס, יוצרת התוכנית שגם היא ישבה בפאנל הנשי, דווקא לא היתה מרוצה מהאש. "לא כך צריך לנהוג, אני אוהבת את הקולגות שלי אבל הן טעו בעזיבתן את האולפן, אנחנו צריכים דווקא לנהל דיון סוער בלי לעזוב באמצע", אך לעצם העניין אמרה שגם היא תומכת בעמדתן של גולדברג ובהר. "אנחנו לא יכולים להכתים אומה שלמה דרך מעשה שביצעו טרוריסטים", היא סיכמה את העניין. רק פחות מדקה לפני תום הראיון, הסכימו לשוב אל הספה גולדברג ובהר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים