שתף קטע נבחר

האמריקני שרצח ונמלט לארץ: אני סוכן מוסד

חברו של אריק בלוצ'י, שרצח את הוריו, נמלט לישראל וגורש לארה"ב, טען שהרוצח סיפר לו שהוא עובד במוסד וגם ב-CIA

סוכן חשאי או חולה נפש? אריק בלוצ'י, האמריקני שהואשם שרצח בשבוע שעבר את הוריו בביתם בניו-יורק ונמלט לישראל, טוען כי עבד כמרגל עבור המוסד הישראלי. כך דווח הבוקר (יום ב') ב"ניו יורק פוסט".

 

בלוצ'י הורחק מישראל במוצאי שבת והגיע אתמול לניו-יורק. הוא הואשם כמה שעות לאחר מכן ברצח כפול. חברו לתיכון סיפר כי הוא חשף בפניו על דבר היותו סוכן. "הוא אמר לכולם שהוא היה דוגמן בישראל, אבל הוא אמר לי שהוא עבד עבור המוסד הישראלי". החבר הוסיף כי הוא לא ידע על ההיסטוריה הפסיכיאטרית של הנאשם ברצח.

 

אבל, לדברי החבר, בלוצ'י טען כי הוא עבד עבור סוכנות מודיעין נוספת. לדברי החבר, בלוצ'י סיפר לו כי הוא עובד עבור ה-CIA ושבכוונתו "להקים תחנה בהודו, שתאסוף מידע מפקיסטן". היום אמור בלוצ'י להגיע בפעם הראשונה לבית משפט בניו-יורק. באותו זמן יובאו למנוחות הוריו - ארתור (61) ומרים (56).

 

בלוצ'י עלה ביום רביעי על טיסת "אל-על" לישראל מנמל התעופה

 ניו-ארק, לאחר שרצח בדקירות את שני הוריו בביתם. על-פי ההערכות, הוא התכוון למצוא מקלט בבית אחד מחבריו בתל-אביב.

 

את בלוצ'י זיהתה דיילת חברת "לאופר" לירון כהן, בעת שניסה לרכוש כרטיס טיסה מישראל. היא מיהרה לעדכן על כך את שירותי הביטחון בנמל התעופה. אלו הזעיקו את המשטרה, והקצין התורן של מרחב נתב"ג, יועץ זנדני, הגיע תוך זמן קצר לאולם הטיסות היוצאות. הוא זיהה את החשוד ואחר כך עצר אותו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים