שתף קטע נבחר

רצח את אשתו בדקירות, והתאבד בתלייה

כוחות מד"א ומשטרה הוזעקו לדירה בפתח תקווה בעקבות צעקות רמות. כשהגיעו, נגלתה לעיניהם הזוועה: מחלף אנדארגיה מוטלת בפתח הבית לאחר שנדקרה פעמים רבות, וגופת בן זוגה אבי ששם קץ לחייו במרפסת. זמן קצר אחר כך מתה האשה מפצעיה בבית החולים. שכנה: "הם היו זוג שקט ונחמד"

מחלף אנדארגיה, בת 31, נרצחה הלילה (יום ה') בדקירות בדירתה בפתח תקווה. על פי החשד, היא הותקפה על-ידי בעלה אבי, שגופתו נמצאה תלויה במרפסת הבית. צוות מגן דוד אדום ירקון שהוזעק למקום קבע אות מותו של הבעל, ופינה את רעייתו במצב קשה לבית החולים בילינסון בעיר - שם מתה מפצעיה. "הם היו זוג שקט ונחמד, אבל אי אפשר לדעת מה עובר לאנשים בראש", סיפרה ל-ynet אחת משכנותיהם.

 

סמוך לשעה 1:15 לפנות בוקר התקבלה במשטרה קריאה משכניהם של בני הזוג, שדיווחו על צעקות רמות הנשמעות מהבית, ברחוב מסריק בעיר. "למקום הגיעו שוטרים, שאיתרו את הדירה בעזרת אחת השכנות", סיפר מפקד משטרת פתח תקווה, סגן ניצב אלון אסור.

 

דלת הבית הייתה נעולה, והשוטרים נאלצו לפרוץ אותה כדי להיכנס את תוך הדירה. "עמדנו בדלת הדירה ושמענו אנחות של אשה מצידה השני. מיד, באמצעות לומים ומשקולות שהביא אחד השכנים, פרצנו את הדלת", תיאר עוזר ראש משרד החקירות בתחנת פתח תקווה, פקד יגאל חסדאי, שהגיע למקום, "כשנכנסו פנימה מצאנו את האשה כשהיא מתבוססת בדמה בסלון הבית".

 

אנדארגיה נמצאה במצב קשה כשהיא מעורפלת הכרה. היא נדקרה פעמים רבות בכל חלקי גופה, ואיבדה דם רב. "התחלנו בפעולות החייאה והיא הועברה במצב קשה לבית החולים בילינסון", סיפר החובש הבכיר ישראל סלע, שהגיע אף הוא לדירה. זמן קצר לאחר שהועברה לבית החולים נקבע מותה.

 

החשד: הבעל היה חי כשהגיעו השוטרים לבית

במקביל, החלו שוטרים בסריקות בדירה, במהלכן הבחינו באבי, בעלה של אנדארגיה, כשהוא תלוי על סורגי המרפסת. למקום הוזעק צוות כיבוי אש שחילץ את גופתו של האיש, בן 43. אנשי מגן דוד אדום שביצעו בו פעולות החייאה קבעו לבסוף את מותו.


שוטרים פרצו את הדלת לדירה (צילום: עידו ארז)

 

על פי החשד, כשהגיעו השוטרים לדלת ודפקו עליה היה הבעל עדיין בחיים, וכששמע את דפיקות השוטרים ניגש למרפסת, קשר חבל אל סורגי המרפסת והשליך את עצמו מהחלון. למעשה היו עדות אחת השכנות ושוטרת שהמתינו מחוץ לבניין, והוא נמצא תלוי מהמרפסת כשהחבל כרוך סביב צווארו.

 

במקום נמצאו שברי בקבוקים, ככל הנראה עדות למאבק בין השניים. בנוסף, התגלה בדירה אולר, שככל הנראה שימש את הבעל לביצוע הרצח.

 

כוחות משטרה גדולים פתחו בחקירת המקרה, והחשד הוא כי מדובר ברצח והתאבדות. הרקע אינו ברור.

מבדיקת המשטרה עולה כי הזוג, שעלה לארץ בשנת 2007, אינו מוכר למשטרה ולא הוגשו בעבר תלונות בגין אלימות. לבני הזוג אין ילדים, ובדירה לא היו בעת המקרה בני משפחה אחרים.

 

אחת משכנותיהם של השניים סיפרה ל-ynet כי מדובר בזוג שקט ונחמד, שעבר להתגורר בבניין לפני כשנתיים. "מדובר בזוג שקט, נחמד, לא היו להם ילדים. נחמדים בכל פעם שהיינו נפגשים היינו מברכים אותם לשלום". לדבריה, רק אתמול ראתה את השניים יחד, ולא הבחינה בהתרחשות חריגה. "שניהם היו יחד, לא נראה שום דבר מוזר שיכול להעיד על מה שקרה הלילה. מה שקרה פה זה אירוע קשה, מזעזע, זוג שקט וטוב, אבל אי אפשר לדעת מה עובר לאנשים בראש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זיכוי וולקוב הכה בפרקליטות: . מתה בבית החולים
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
אבי אנדארגיה. התאבד בתלייה
צילום רפרודוקציה: עידו ארז
האישה נמצאה בסלון, הגבר במרפסת
צילום: עידו ארז
מומלצים