שתף קטע נבחר

מה עשתה יצאנית ממרוקו בווילה של ברלוסקוני?

בפעם השנייה בתוך מעט יותר משנה הצליח ראש ממשלת איטליה לעמוד שוב במרכזה של פרשת סקס מביכה, כשלפחות בינתיים - ידו על העליונה. נערת ליווי בת 17 סעדה בביתו כמה פעמים, אך גם היא הכחישה ששכבה איתו

חיי ההוללות המינית של סילביו ברלוסקוני נחשפו כבר לא אחת בתקשורת, אבל אחרי שהצליח להשכיח את פרשת נערת הליווי שהתפוצצה רק בקיץ אשתקד - חזר היום (ה') ראש ממשלת איטליה לכותרות, שוב בנסיבות מביכות למדי.

 

העיתון האיטלקי "קוריירה דה לה סרה" דיווח כי ראש אגף החדשות ברשת הטלוויזיה שבבעלותו של ברלוסקוני וכן אמרגן העובדה בה נחקרים בחשד שסרסרו לזנות נערה בת 17 ממוצא מרוקני, המכונה רובי.

 

מבלי שציטטו מקורות, דיווחו במקביל כמה עיתונים באיטליה כי אותה רובי סיפרה בחקירתה כי לא אחת סעדה את לבה בארוחות ערב שנערכו בחווילת הפאר של ברלוסקוני בפרברי מילאנו, אך הכחישה כי קיימה עמו יחסי מין.

 

עורך דינו של ברלוסקוני הכחיש מכל וכל את פרטי הדיווח ואת הטענה כאילו היה קשר כלשהו בין ראש ממשלת איטליה לבין נערת הלווי המרוקנית. לדבריו, אותן האשמות הן "משוללות כל בסיס". ברלוסקוני עצמו לא הצליח להימנע מלהתייחס לנושא במישרין, ובמסיבת עיתונאים שדנה במשבר האשפה בנאפולי ונשאל על הפרשה השיב לעיתונאי: "אני נמצא כאן כדי לדבר על הזבל האמיתי, את הזבל של התקשורת אני משאיר לך".

 

הראשון שדיווח על פרשת נערת הלווי היה עיתון המזוהה עם מתנגדיו של ברלובסקוני בפוליטיקה. לפי כתבה שפורסמה שם, נעצרה אותה רובי לאחר שלא נשאה עמה מסמכים מזהים. היא הועברה לטיפול רשויות הרווחה, שם הודתה ששיקרה כשאמרה כי היא אינה קטינה וכבר חצתה את גיל 18.

 

לפי הדיווח, כל אותם פרטים נחקרים על-ידי התביעה באיטליה, אך דבריה היו רצופים סתירות וחצאי אמיתות. למרות זאת, אישר האחראי על החדשות ברשת הטלוויזיה שבבעלות ברלובסקוני כי פגשת רובי כמה פעמים בביתו. עם זאת, הוא הדגיש כי לא ערך ביניהם היכרות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אופס, עשיתי זאת שוב. סילביו ברלוסקוני (ארכיון)
צילום: AFP
מומלצים