שתף קטע נבחר
צילום: Index Open

מספרי המזל הופיעו פעמיים: "כל יום קורים נסים"

ההחלטה התמוהה להמר על המספרים שעלו בהגרלת הלוטו שלושה שבועות קודם לכן, הפכה את ש' ומ' למיליונרים. שניהם מתכננים להמשיך לעבוד ולמלא לוטו: "אולי זה יקרה שוב, כבר ראינו שלפעמים הברק מכה פעמיים". כתבה שנייה בסדרה

לקראת הגרלת הלוטו ב-16 באוקטובר החליטו ש' ומ' למלא בטופס את המספרים 13, 14, 26, 32, 33, 36. לכאורה החלטה תמוהה, שכן אלו בדיוק המספרים שעלו בגורל שלושה שבועות קודם לכן, אלא שבצירוף מקרים נדיר המספרים הזוכים חזרו על עצמם - והם זכו ב-4 מיליון שקלים.

 

"לא תכננתי למלא את המספרים שכבר הוגרלו, אך יש לי זיכרון לא רע, ומשום מה המספרים האלה ישבו לי בראש", סיפר ש' ל-ynet על הנס שלו. "שמתי אותם באחד הטורים, וזה מה שיצא". למרות שהפך למיליונר, ש' - תושב הדרום, איש מחשבים בשנות השישים לחייו - לא מתכוון לוותר על ההגרלות: "כמו שראינו, המציאות יכולה לחזור על עצמה, הכול יכול לקרות".

 

לא פחות מ-128 בני אדם הימרו יחד עם ש' ומ' על ששת המספרים שזכו שלושה שבועות קודם

לכן, אלא שרק שניהם ואדם נוסף הצליחו לנחש גם את המספר החזק - 2. סטטיסטיקאים העריכו שהסיכוי לכך הוא אחד לעשרת אלפים.

 

מ', תושב הדרום בשנות החמישים לחייו, סיפר שהוא ממלא באופן שיטתי את המספרים שעלו בהגרלות קודמות. "זו השיטה שלי. משנה רק פה מספר, שם מספר. בטור הזה רק שיניתי את המספר הנוסף וקלעתי", הסביר. לדבריו, הוא היה קרוב לזכייה כפולה: "אמרתי לבעל הדוכן תעביר את הטופס פעמיים, אך הוא אמר לי 'מספיק פעם אחת'".


"זה יכול להיעלם בשניות"

 

גם הוא, כמו ש', מתכוון להמשיך להשתתף בהגרלות ולהשתמש בשיטה שהפכה אותו למיליונר. "אולי זה יקרה שוב", אמר, "כבר ראינו שלפעמים הברק מכה פעמיים". הוא מספר כי כבר קנה בית לאחד מארבעת ילדיו, ובכוונתו לדאוג גם לשאר. עושר אמנם יש, אך הוא מתכוון לדאוג גם לאושר: "אני אמשיך לעבוד, כי בלי עבודה אין בריאות".

 

עץ ירוק

גם ש' מתכוון לדאוג לילדיו, לא לפני ש"יזיעו" קצת. "הכסף הגדול גדל על העצים", אמר, "רק שלוקח שמונה שעות ביום לקטוף אותו". הוא מסביר כי הוא מבין שהזכייה שלו כמעט נוגדת את ההיגיון, אך מבהיר: "כל יום קורים נסים, והמזל משחק. אסור להתייאש".

 

לדבריו, הזכייה לא תשנה את חייו. "אם חשבתי על פנסיה בעתיד, אני יכול להקדים אותה. השנה לא

אעשה כלום עם הכסף, וזה לא שזכיתי בארבעים מיליון, והפכתי מי יודע מה עשיר. אני זוכר שבחיים אתה דקה עם ודקה בלי, ממשיך לעבוד כרגיל, ובינתיים נרגע כשאני חושב על העתיד".

 

ספקולציות, תיאוריות קונספירציה, תקלות? ש' בטוח כי הכול מזל: "לא חשבתי לרגע שיש איזה תרגיל. אצל חלק מהאנשים, ברגע שהם לא זוכים זו ההרגשה. אך האמת היא שהסיכוי תמיד קיים. אם הוא היה 0, תאמין לי שלא הייתי שולח".

 

מ' דווקא היה סקפטי בהתחלה: "בדקתי את הטופס עם חברים, וחשבתי שחסר לי מספר אחד, אבל לא רציתי לדבר ליד כולם, אז רק למחרת בדקתי טוב והבנתי שזה קורה". הוא מתקשה להסביר איך התאפק לבדוק את המספרים רק למחרת, ומבהיר כי לא התרגש מהזכייה: "זה יכול להיעלם בשניות". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"מספיק פעם אחת"
צילום: שמוליק רחמני
"בלי עבודה אין בריאות"
צילום: שמוליק רחמני
מומלצים