שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  להקת גוגול בורדלו שבה לישראל

  כשנה מאז הופעתה הקודמת, מגיעה הלהקה הרב לאומית, המשלבת מוזיקה צוענית ופאנק, לשתי הופעות בבארבי תל אביב, ב-28 בפברואר וב-1 במרץ

  שנה חלפה מאז ביקרה להקות "גוגול בורדלו" בישראל והנה היא מכריזה על שובה. הלהקה, שדוגלת בערבוב שמח של מוזיקה צוענית ופּאנק, תחזור אלינו ותופיע בבארבי בתל-אביב ב-28 בפברואר וב-1 במרץ. על הבאתה לישראל אחראי גם הפעם המפיק הוותיק שוקי וייס. מחירי כרטיסים במכירה מוקדמת עד גמר המלאי עומדים על 200 שקלים, אחר כך יעלה המחיר ל-250 שקלים.

   

  בלהקה, שהוקמה בסוף שנות התשעים בניו-יורק, חברים מוזיקאים מרחבי העולם, ביניהם גם מישראל. גיטריסט הלהקה הוא אורן קפלן, ובעבר לקחו בה חלק גם הסקסופוניסט אורי קפלן ("בלקן ביט בוקס") והמתופף רע מוכיח. מנהיג הלהקה, והאחראי העיקרי להופעות האנרגטיות, הוא הזמר יוג'ין האטץ', שבמהלך השנים פיתח קריירה גם כשחקן ובין היתר כיכב בסרט "הכל מואר" של הבמאי ליב שרייבר, לצידו של אלייז'ה ווד.

   

  על הופעתה בישראל של "גוגול בורדלו" כתב בשנה שעברה מבקר הבית עמי פרידמן: "גם אם לא נמנתם עם עדת הפנאטיים שהמשיכה לחגוג את הערב איתם בפאב הקרוב, סביר להניח שחזרתם הבית מסופקים, מצוידים בחוויה שצריך לראות כדי להאמין, עם עור תוף קצת קרוע ועם מחשבה ברורה אחת: ממחר מתחילים לגדל שפם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מנהיג הלהקה, יוג'ין האטץ'. אחראי להופעות האנרגטיות
  צילום: דנה קופל
  לאתר ההטבות
  מומלצים