שתף קטע נבחר

חשד: צעירים אנסו בת 12 שפגשו בפייסבוק

ל-ynet נודע ששירותי הרווחה במרכז התלוננו במשטרה לאחר שהילדה נכנסה להריון ונאלצה לעבור הפלה. שני הצעירים, בני 22 ו-17 חשודים באונס. כ-15 נערים נחקרו והודו: קיימנו עמה יחסי מין, אך חשבנו שהיא בת 17

זוועה בגן הציבורי: שני צעירים, בני 22 ו-17, חשודים שאנסו ילדה בת 12, אותה הם פגשו בפייסבוק. ל-ynet נודע כי 15 נערים נוספים מאזור המרכז, בני 13-15, נחקרו אחרי ששירותי הרווחה דיווחו למשטרה על תקיפה מינית של הילדה. הנערים הודו בחקירתם כי שכבו עם הילדה, וטענו כי בשיחות שקיימו באינטרנט היא הציגה את עצמה כבת 17.

 

 

לאחרונה העבירו שירותי הרווחה דיווח למשטרה, על כך שהילדה הותקפה מינית על-ידי חבורת נערים מעירה. הדיווח התקבל בשירותי הרווחה לאחר שהילדה נכנסה להריון ונאלצה לעבור הפלה. בעקבות התלונה נפתחה חקירה, במהלכה הצליחו החוקרים לאתר עד כה 15 בני נוער בחשד כי הם אלה שתקפו אותה מינית.

 

מהחקירה עולה כי במשך חצי שנה שכבו הצעירים עם הילדה בגנים ובמקלטים ציבוריים. שני המבוגרים בחבורה נעצרו בחשד לאונס הילדה. ראש משרד החקירות והמודיעין במשטרת נתניה, רב פקד אסף זילברשטיין, אמר כי שני החשודים שנעצרו יובאו לבית משפט השלום, שם יבקשו להאריך את מעצרם להמשך החקירה.

 

יתר הנערים הוזמנו לחקירה בתחנת המשטרה,

נחקרו והודו כי קיימו יחסי מין עם הילדה. הנערים סיפרו כי הכירו את המתלוננת בפייסבוק, שם הציגה את עצמה כבת 17 ואז נפגשו איתה, כל אחד בזמן אחר, וקיימו איתה יחסי מין בהסכמתה, במשך כחצי שנה.

 

הנערים הוסיפו בחקירה כי לא חשדו שמדובר בילדה, משום שהציגה את עצמה כבת 17. בעקבות החקירה והודאת הנערים, החליטו במשטרה שלא להביאם לדיון בפני שופט ולבקש את הארכת מעצרם. הם חשודים בעבירה של קיום יחסי מין עם קטינה מתחת לגיל 14 ושוחררו למעצר בית של חמישה ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים