שתף קטע נבחר

הרב בהלוויה: "למה היא נרצחה? תחזרו בתשובה"

הלווייתה של שרית זיקרי-בנית מירושלים לא עברה בשקט. "אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למה זה קרה דווקא בשכונה שלנו", אמר הרב המקומי. "יש הרבה חוטאים נגד הקב"ה, הפיתרון הוא התשובה". נוכחים התרעמו: "זה לא מכבד את האירוע ואת האשה"

המונים גדשו בצהריים (יום ד') את בית ההלווית שמגר בירושלים, שם הובאה למנוחות שרית זיקרי-בנית משכונת גילה, שנרצחה בידי בן זוגה והוטמנה במרפסת הבית במשך חמישה ימים. הרב המקומי בבית ההלוויות מצא הסבר משלו לטרגדיה, והטיף לנוכחים לחזור בתשובה.

 

 

"אנשי גילה, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למה זה קרה דווקא בשכונה שלנו?", אמר הרב, "כמו שכל עם ישראל צריך לשאול - למה קורות צרות בישראל? למה יש בצורת ואין גשמים? אנחנו לא בסדר, יש לנו הרבה אנשים פושעים וחוטאים נגד הקדוש ברוך הוא. יש הרבה אנשים לא טובים, כמובן שלא כולם, אבל הפתרון הוא התשובה".

 

לשמע הדברים הגיבו רבים מהנוכחים בזעם. "לדעתנו זה לא במקום. זה לא תואם עם אף אחד וזה לא מכבד את האירוע ואת האישה", אמרה ל-ynet גלית, אחת הנוכחות.

 

"ביחד נשמור על הילדים שלך"

אחיה של הנרצחת אמר: "הותרת אחריך ארבעה ילדים, פרחים. תמיד הלכת עם רצונותיך. לא הסכמת שאף אחד יפריע. את אשה חזקה. יש לך הורים מופלאים וביחד נשמור על הילדים שלך. אני אוהב אותך. אני נפרד ממך היום ומקווה שתנוחי בגן עדן. זה המקום הראוי לאשה ולאמא שכמוך".

 

חברה של המשפחה ספדה לשרית בשם ארבעת ילדיה: "את שכבת שם חמישה ימים לידינו, בלי שיכולנו לעזור, ללא יכולת להושיט לך יד. הלוואי שיכולנו לראות אותך עוד פעם אחת, להגיד לך תודה על השנים שגידלת אותנו, שחינכת אותנו, גם שהיה קשה. תמיד ראינו אותך כבן אדם אוהב ואוהב לחיות. הלכת לנו מוקדם מדי. תמיד נזכור את הרגעים היפים שעברנו יחד". 

 

אתמול, בסביבות 5:00 בבוקר, נמצאה גופתה של זיקרי-בנית ועליה סימני אלימות קשים במרפסת הדירה.

 במשטרה חושדים כי היא נרצחה בחניקה לפני מספר ימים. בן-זוגה נעצר בחשד שרצח אותה בחניקה כבר לפני מספר ימים. הגופה הוסתרה במרפסת, וילדיה המשיכו לחיות כרגיל ולא הבחינו בדבר.

 

במשטרה אמרו כי ילדיה של הנרצחת לא חשדו בתחילה. "בתה של הנעדרת מסרה כי קיבלה מסרון מאמה ולפיו היא נמצאת בצימר".

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרית זיקרי-בנית
"יש הרבה אנשים לא טובים"
נועם מושקוביץ
מומלצים