שתף קטע נבחר

ניר נהרג, מגי לא לבד: "רוחו ליוותה אותה בלידה"

בתם של ניר ומגי לקריף נולדה כחצי שנה לאחר שאביה נהרג באסון היסעור ברומניה. היא תיקרא ירין - היפוך אותיות של נירי

הוריה של מגי לקריף, שמעון ועליזה מלול, כמעט לא משים ממיטתה של הבת, שילדה ביום חמישי את נכדתם בבית החולים זיו בצפת. את אביה ניר, לא תזכה הילדה לראות. הוא נהרג בהתרסקות מסוק היסעור ברומניה בקיץ אשתקד. קרובי המשפחה סיפרו כי מגי ציינה בפניהם כי היא בטוחה שרוחו של ניר ליוותה אותה.

 

 

"זו שמחה מהולה בעצב", אמר ל-ynet הסב שמעון. "הרגשות מעורבים. ישנה תחושה של פספוס על כך שניר, שכל-כך רצה להיות אבא, לא הספיק לראות את הולדת בתו הבכורה". בתם של ניר ומגי נולדה במשקל של 3.160 ק"ג ומצבה מוגדר טוב. מגי התרגשה מאוד מהלידה וכאבה את העובדה שניר לא זכה להיות עמה.

 

מגי וניר היו זוג צעיר שחיי הנישואים שלהם נקטעו בשל האסון אחרי פחות משנה, שהצטרפה לתשע שנים של חברות. "הוא כל כך היה מאושר כששמע שהיא בהריון וכל-כך חיכה שתלד", אמר שמעון וסיפר כי מגי החליטה לקרוא לתינוקת ירין, היפוך אותיות של נירי - ניר שלי.

 

"שתי המשפחות, שלנו ושל ניר, עוטפים את מגי בהמון אהבה,

מחבקים, רוצים שיהיה לה ולילדה רק טוב. אנו מקווים שתוך כמה ימים הם ישתחררו הביתה והיא תוכל לגדל באושר, כשזכרונו של ניר מלווה אותה כל העת את הילדה המקסימה שנולדה להם. הרבה אנשים תמכו בנו בחודשים שחלפו ונתנו למגי את ההרגשה שהיא לא לבד".

 

מוקדם יותר אמר ל-ynet אביו של ניר, כי התינוקת נולדה בדיוק בשעה שבה הוא נהרג, ובמשקל שבו הוא נולד. "יש נחמה בבריאה חדש, ותינוקת חדשה. היא כל כך מזכירה לי את ניר. זו אולי לא נחמה, אבל זו שמחה גדולה", אמר וציין כי התינוקת נולדה בט"ו בשבט וכי ניר נהרג בט"ו באב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ניר ומגי לקריף
צילום רפרודוקציה: גיל נחושתן
מומלצים