שתף קטע נבחר

ברלוסקוני טילפן לתוכנית טלוויזיה: זה בית בושת

ראש ממשלת איטליה מאס בביקורת והחליט לקחת את העניינים לידיים. הוא טילפן לתוכנית אירוח פופולרית, האשים את המנחה בשקרים ותקף את "השידור המבחיל, הנבזי והמעורר סלידה"

ראש ממשלת איטליה סופג ביקורת קשה בארצו מאז שנחשפה פרשיית המין האחרונה שלו, שבה נחשד בקיום יחסים עם פרוצה קטינה. סילביו ברלוסקוני החליט לקחת את העניינים לידיים וטילפן לתוכנית טלוויזיה שעוררה את זעמו. בשיחה הוא תקף את המנחה וכינה את התוכנית "בית בושת".

  

 

המקרה שהפתיע את איטליה התרחש אמש בתוכנית אירוח בהנחיית גד לרנר בערוץ הטלוויזיה האיטלקי לה-7, מהבודדים שלא בבעלות ברלוסקוני עצמו. ברלוסקוני טילפן לתוכנית שעסקה בשורת הנשים האחרונות שטענו שהשתתפו באורגיות במעון ראש הממשלה. לרנר העלה את המנהיג האיטלקי לשידור - והופתע לשמוע את דבריו.

 

שיחת הטלפון המפתיעה באיטליה

 

"זה שידור מבחיל שנערך בצורה נבזית ומעוררת סלידה", קבע ברלוסקוני והוסיף: "זה ממש בית בושת". לרנר השיב: "מספיק עם העלבונות. למה שלא תתייצב בפני התובעים במקום להטיח עלבונות?" שאל המנחה והתייחס למאמצי ברלוסקוני להימנע מהעמדתו לדין באשמת שחיתות בזכות חוק שנוי במחלוקת המעניק חסינות לראש הממשלה.

 

בהמשך השיחה שנערכה בשידור חי צעק ברלוסקוני על המנחה וטען שהוא מעלה "תיאוריות שקריות ומעוותות, שאינן קשורות למציאות".

 

משטרת איטליה מנהלת חקירה רשמית נגד ברלוסקוני בחשד שקיים יחסי מין עם הפרוצה הקטינה "רובי", ואף התערב כדי לשחרר אותה ממעצר. מסמכים שהוגשו בשבוע שעבר לבית המשפט במסגרת החקירה כללו גם תעתיק של האזנות סתר שנערכו לחשודים במעורבות בפרשה.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתקפה. ברלוסקוני
צילום: AP
הפרוצה רובי
צילום: AP
מומלצים