שתף קטע נבחר

רב חשוד שתקף מינית 5 תלמידים: "נקמת הורים"

על-פי החשד, הרב הזמין את התלמידים - בני 12 עד 14 לביתו - שם הושיב אותם על ברכיו ותקף אותם מינית. הוא מכחיש וטוען שמדובר בנקמה של ההורים

רב המלמד בישיבה לנערים בירושלים נעצר אמש בחשד שביצע מעשים מגונים בחמישה מתלמידיו - בני 12 עד 14. היום (ג') האריך בית המשפט השלום בעיר את מעצרו בשישה ימים.

 

על-פי החשד הרב ביצע את המעשים, שהחלו בשנת 2006, במשך כשנתיים וחצי. הנהלת הישיבה, שגילתה כי הרב פגע בנערים, הצמידה לו שמירה על-מנת לוודא כי הוא אינו תוקף תלמידים בזמן הלימודים. לאחר שהתקבלו תלונות מהורים, הוא פוטר, למרות שבבדיקה בפוליגרף התברר כי הוא דובר אמת. לאחר פיטוריו, פתח הרב תלמוד תורה עצמאי - שם גם נעצר אתמול.

 

נציג המשטרה, רס"מ מני ישי, אמר בדיון בבית המשפט כי הרב פעל בצורה זהה: "החשוד נהג להזמין את תלמידיו לביתו ושם, במחסן מקורה, נהג להושיב אותם על ברכיו מול מחשב. בזמן שהיו משחקים וצופים במצגות וסרטים - הוא היה תוקף אותם

 מינית". בחקירתו הודה הרב כי הזמין את תלמידיו לביתו ואף הודה בכך שהושיב אותם על ברכיו, אך הכחיש שתקף אותם מינית.

 

סנגורו של הרב, עורך דין אריאל ניסים, טען בדיון כי מדובר בהאשמות שווא, שמקורן בניסיון להכפיש את שמו של הרב בעקבות החלטתו להרחיק מבית הספר שניים מהנערים שהתלוננו נגדו - עקב התנהגותם. לדבריו, הרב הסביר בחקירתו על מה שאירע ושיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
החשוד בבית המשפט
צילום: שירן גרנות
מומלצים