שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רשות השידור מאיימת לתבוע את רשת

  שם התוכנית החדשה "דין ודברים" שעלתה ברשת עומד במוקד המחלוקת עם רשת ב', בה משודרת תוכנית בשם זהה מאז 1981. רשות השידור: "יש לשנות לאלתר את שם התוכנית"

  דין ודברים בנוגע ל"דין ודברים": רשת ב' של קול ישראל עובדת על תביעה כנגד זכיינית ערוץ 2 רשת, לאחר שהתברר כי לאחרונה העלתה הזכיינית תוכנית ייעוץ משפטית בעלת שם זהה לתוכנית המשפט "דין ודברים", המשודרת ברדיו מזה כשלושים שנה.

   

   

  התוכנית החדשה בהנחיית דפנה שפיגלמן ובהשתתפות עו"ד רן רייכמן (מומחה לדיני משפחה) ועו"ד יוסי כהן (מומחה לדיני מסחר ועבודה) עלתה לאחרונה ברשת. במסגרת התוכנית הצוות עונה על שאלות הצופים בבית, נותן טיפים משפטיים ומארח מומחים נוספים.

   

  ברשת ב' משודרת תוכנית הרדיו "דין ודברים" החל משנת 1981, בהגשת הפרשן משה נגבי, והיא עוסקת בענייני משפט וזכויות אדם. כאשר הבינו בתחנת הרדיו כי שם התוכנית נגנב לכאורה, זעמו על כך והחליטו להגיש תביעה משפטית.

   

  "מנהל 'קול ישראל', ביקש מהמחלקה המשפטית ברשות השידור לבדוק את ההשלכות המשפטיות ולדרוש מזכיינית 'רשת' של ערוץ 2 לשנות לאלתר את שם התוכנית שעוסקת באותו נושא", נמסר מרשת השידור. "במידה ולא יעשה כך, רשות השידור תפנה לבית המשפט בתביעה כנגד שימוש בסימן מסחרי רשום".

   

  מרשת נמסר בתגובה: "הפניה טרם התקבלה. לכשתגיע נבחן אותה ונפעל בהתאם".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שמואל יערי
  שפיגלמן. הגרסה של רשת
  צילום: שמואל יערי
  נגבי. הגרסה של רשת ב'
  לאתר ההטבות
  מומלצים